Avène

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kencefice, Módosítva: 2011. november 26.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Helyreállítja a szöveteket és véd a szabadgyökök ellen. Teljes öregedésgátló hatással rendelkezik. Kisimítja a kisebb ráncokat, enyhíti a a mélyebb ráncokat, hidratáló hatású. Nagyon gyorsan beszívódik, rugalmassá, lággyá téve a bőrt.

leila0803

2015. március 16.

Hat nekem nagyon lesujto velemenyem van. A szemranckremet hasznaltam, es hatalmas voros kiutesek jelentek meg. A bazi eros szteroidos krem alig birta eltuntetni. Kaptam ajandekba a kremet, mert nagyon jonek tunt, es ezt kertem. Amikor megkaptam, ugy orultem, es hasznalni is latszott. De ami ilyen eros allergiat okoz, azert ne kerjenek el egy vagyont.

Update: szóval az előbbi véleményt úgy írtam, hogy minden nap tettem egy csöppet a szemkörnyékemre. Most úgy használom, hogy amikor eszembe jut (egy-kéthetente) teszek egy kicsit nagyobb mennyiséget. Hát, nem csinál semmit, de elhasználom, legalább allergiát nem okozott eddig újból. Én nem ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 16.

Alien13

2012. december 18.

Mintát kaptam belőle. Még jó, hogy nem vettem meg :-( A tapasztalataim. Felkentem. Zsírosnak tűnt, gondoltam, majd szívódik. Szívódott is, amivel párhuzamosan elkezdett csillogni a bőröm. És lógni, szó szerint. Sajnos laza az arcbőröm, mély ráncaim vannak, tágak a pórusaim, érzékeny a bőröm, tehát ha nem megfelelő krémet kenek rá, akkor elkezdek úgy kinézni, mint egy sharpei, plusz a pórusaim vagy nagyok, vagy hajszálráncoknak néznek ki, illetve piros, viszkető dudorok jelennek meg. Most mindez egyszerre. Én még eddig a Vichyn kívül így nem jártam. Borzalmas volt.
Amúgy sajnos az egy arcomra egyszerre háromféle krémet kell használnom, erre tudna valaki alternatívát? Ami egyben tudja mindezt? A szemem alá nagyon jó volt az Ophtaceutical, de sajnos az ára nagyon borsos. Azóta nem igazán jön be semmi, most akarom az Evelynt elkezdeni, itteni vélemények alapján. Az orromra, plusz orr mellett az arcra Bioderma Sébium Pore Refinert, használok, szemmel látható sebességgel és eredménnyel húzza össze a pórusokat. Az arcom többi részére a Balea Vital Fluid jött be, nem pattogok tőle, könnyű, nem zsíros, de a vízhiányt szépen szünteti. Mindre rátehető a Manhattan Clearface kőpúder, ami direkt érzékeny, problémás, zsíros bőrre javallott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 18.

mig

2012. december 8.

Pötyivel ellentétben szerencsére nálam működik, pedig az én bőröm is tud cifraságokkal reagálni, ez hosszú idő óta az első olyan krém amit újravásárolok. A bőrömet feltölti, végre a hidegebb idő ellenére most nem jelentkezett a fájdalmas húzódás, ami minden telemet megkeserítette az állandó -húzódik-fáj-egyre zsírosabb krémek használata-pattanástelepek- körforgással. Smink alá is használom, nálam nem zsírosodik, a lényeg a használatánál, hogy egy órás "hatóidő" után lehet bármit rátenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 8.

Pötyi

2012. november 29.

Az itt olvasott vélemények, illetve a márka imidzse miatt esett a választásom erre a krémre, amikor úgy döntöttem, hogy lecserélem jól bevált, de meglehetősen drága krémeimet (legutóbb Chanel).
Megrendeltem ezt a krémet, illetve a szemkörnyékápoló párját, és legnagyobb bánatomra 1-2 napos használat után egy nagyon rég, vagy talán még soha nem látott allergiás reakciót sikerült produkálnom az egész arcomon. Akkor kellett volna azonnal leállnom, amikor felkenéskor csípett a krém, de sajnos buta voltam, és nem tettem, így óriási piros, majd leszáradó foltokkal díszelegtem napokig. Arról nem is beszélve, hogy szabályosan fájt az arcom!
Nem tudom, melyik összetevőjére lehetek érzékeny, ilyet korábban csak Garnier, Vichy és hasonló termékekkel kapcsolatban tapasztaltam korábban.
Sajnálattal adom a kevés csillagot, mert másnak biztosan jó (én is elajándékoztam kevésbé érzékeny bőrű kollégámnak), de jobb, ha tudjátok, hogy sajnos van, akinek nem jött be. Nagyon nem :-(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 29.

ciseklusek

2012. október 13.

Ősszel és télen használom, szép, sima bőrt eredményez rendszeres használta. Amire ajánlatos figyelni:
-érzékeny bőrűeknek fokozatosan kell használni, eleinte nem ajánlatos naponta kenni, mert akár bőrérzékenységet is okozhat, ha túl gyakran kenem, könnyen kipirul a bőröm
-szigorúan csak éjszakára-nappalra fényvédő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 13.

-szigorúan csak éjszakára-nappalra fényvédő!

Pocok1972

2012. július 5.

nagyon szépen rendbe hozta a bőrömet amikor használtam (Eulage-krémmel együtt vettem meg). árban nem a legolcsóbb, de megéri. sajna nem mindig tudok ennyit költeni de ha van extra pénzem mindig ezt veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 5.

stilusnaplo

2011. november 27.

Télen szoktam elhasználni egyet, nagyon szeretem. Ragyogó, sima bőrt eredményez. Ráncaim nincsenek, nem tudom, azokkal mit kezdene :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 27.

Kencefice

2011. november 27.

Az egyébként viszonylag problémamentesnek számító bőrömet a fűtési szezon és vélhetően a kozmetikai szerekkel való túlszárításom, pár hét alatt mitesszeres, viszkető, érdes tapintású borzalommá változtatta. A gyógyszertárban eredetileg csak Avene arcpermetet akartam venni, de ehhez a termékhez ajándékba adtak egy amúgy meglehetősen drága hidratáló szérumot is, így ezt választottam.
1 nap alatt helyrejött az arcom, azóta is rendben van. Ennél látványosabb hatást még nem tapasztaltam arckrém esetében. Csillagos ötös:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 27.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Retinal

Avene termálvíz. Szilícium-dioxidban és nyomelemekben gazdag, nyugtató hatású termálvíz. Az Avené termékek fontos összetevője.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Squalane eo 1 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Lilás piros.

Retinaldehyde. Az A-vitaminnak egy formája, mely csupán egy metabolikus lépésre (sejtben történő kémiai átalakulás) található a biológailag aktív hatóanyagtól, a retinolsavtól, azaz maga a retinolsav után a második legerősebb retinoidféle. A retinal kiváló összetevő a napsugárzás öregítette bőr regenerálására, hatásos a pattanások és pigmentfoltok kezelésében, fontos sejtjelző anyag (a sejtjeinket helyes működésre bíztató anyag). Részletesebb információ a smartskincare-en.

A CosIng besorolás szerint bőrpuhító (emollient) és bőrjavító szer. Kutatások szerint szájon át alkalmazva antiallergén és gyulladáscsökkentő hatása van. Hogy a bőrön alkalmazva is van-e ilyen tulajdonsága arról nincs információ.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.