Aveo

Ár:   400 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anett8820, Módosítva: 2014. június 5.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

Az ajakápolók új típusa, mely 9-szeres hatást egyesít magában: hidratálás, érezhetően lágy, selymes ajkak, elősegíti a bőr regenerációját, elrejti a kis ráncokat, természetes fényt és szépséget biztosít, kipirososdás elleni hatás a könnyed nude-árnyalat által, hideg elleni védelem, kiegyensúlyozott UVA/UVB sugárzás elleni védelem a 10-es fényvédő faktor által, DNA védelem az antileukine 6 által.

Paraffinmentes.

Mesike91

2018. július 26.

Miért veszek meg minden sz*rt? Jó, nem olyan rossz ez, de a barna nem áll jól, és semmi plusz nincs benne. Tucat. Nem tudom mennyire ápol, szinte sosem vagyok kiszáradva, csak gyűjtögetek, mint egy idióta XD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

wildrose

2018. május 23.

Fura, barnás árnyalatú ajakápoló, bár ez felkenve nem zavaró. Pici zsíros réteget hagy, ami nem is szívódik fel, az ápoló hatása közepes. Nekem nyárra megfelel a fényvédelem miatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 23.

pilleriin

2017. március 24.

Ez az ajakápoló egyáltalán nem nevezhető nude-nak, én rúzs helyett használom, mert rúzsban nem sikerült pont ezt a barna árnyalatot megtalálni. Szeretem a színét, szeretem, hogy csillog, jó, hogy van benne fényvédő. Kicsit szárít és viszket tőle a szám egy idő után, ezért az 1 csillag mínusz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

timilla

2016. szeptember 15.

Én elégedett vagyok vele, az ápoló hatása is elég (így nyáron legalábbis), az illatát is szeretem, és nekem a színe is bejön. Először megijedtem a sötétbarnaságától, de az ajkaimon persze nem olyan, csak kiemeli a természetes szájszínemet, olyan kis szofisztikált kinézetet ad, tök jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

Csipetke

2016. szeptember 1.

én a színétől egy kicsit megijedtem.De mikor elkezdtem használni megbarátkoztam vele.Jó illata van az állaga is jó.Sokáig fent marad az ajkamon.Mindent tud amit tudnia kell egy nyári ajakápolónak.Szuper bár nyaralni nem ezt viszem a színe miatt.
Most ,hogy huzamosabb ideig használtam,a kupakja elkezdett megrepedezni elég gagyi hatást keltve.Viszont nem vonok le pontot mert a meleget is nagyon jó bírta és nem olvadt meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

ayse

2016. január 29.

Ma kaptam postan egy kedves hölgytől.nekem tokeletes

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 29.

Ma kaptam postan egy kedves hölgytől.nekem tokeletes

citronella

2015. december 21.

Az illata valami mennyei és a hatásával is elégedett vagyok,szépen hidratálja az ajkaimat. De ez a sötét barna szín... ezt nem találták el,én a barackos BabyLips szerű hatásra számítottam,de sajnos elmaradt. Erős közepes,mert az ára is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

csillu

2015. augusztus 24.

Én is meglepődtem az erőteljes barna színen, de a sötét hajamhoz és bőrömhöz nekem pont jó. Teljesen természetes, natúr kinézetem van tőle. Az ápoló hatásával is meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Lana93

2015. augusztus 8.

Nem tetszett, hogy szörnyen barnává tette az ajkaim. Ezt leszámítva viszont nagyon jó kis termék. Sajnos az első dolog miatt csak egyszer kipróbáltam és azóta is megvan. Ha esetleg kell valakinek oda tudom adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

GazdiMami

2015. március 30.

Az itteni vélemények alapján vettem egyet, de bár ne tettem volna... Borzalmas, nekem iszonyúan mű az illata, rettentően szárítja a számat, a színe is rémes. Ha lehetne, mínusz csillagokat adnék neki, így persze 1.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol