Aveo

Ár:   195 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szalaijudit92, Módosítva: 2018. október 27.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Friss, gyümölcsös illatú körömlakklemosó, amely minden körömlakkot kíméletesen és megbízhatóan eltávolít.

wildrose

2018. szeptember 25.

Egész jó gyümis illatú körömlakk lemosó, teljesen jól oldja a lakkokat és nem szárít nagyon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 25.

bogarka23

2018. június 15.

Évek óta bevált, kedvenc lakklemosóm! Mindig ehhez térek vissza, mert nincs fojtó szaga emellett hamar, könnyedén leoldja a körömlakkot és nagyon finom illata van utána a kezemnek! Mindenkinek jó szívvel ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

Vanesszaeszter

2018. április 29.

Gyorsan leszedi a lakkot és csodás illatot hagy maga után! Csak ajánlani tudom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 29.

deezsina

2017. május 9.

Életem körömlakklemosója, én értékelem az illatosított változatokat is! Sajnos azokkal a rossz lakkokkal, amik nagyon maszatolnak lemosáskor, nem tud csodát tenni, max ha gyakran cseréljük a vattát, akkor oké.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

danikin

2017. május 6.

sose gondoltam, hogy egy körömlakklemosó fennakadást okozhat az életemben, de megtette.
leszedi a lakkot, de úgy, hogy teljesen szétkeni a kezemen, plusz az illata is nagyon sokáig megmarad. oké hogy illatosított, de az illatos-lemosó szag talán még rosszabb ha órákig terjeng.
legalább nagyon olcsó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 6.

legalább nagyon olcsó

rammy717

2017. január 4.

Szerintem jól leszedi a lakkot. Az illata elég fura, de egyébként nem rossz. Nagyon erős, a tömény büdöset próbálták meg elnyomni még töményebb gyümölcsillattal. De jobb, mintha csak a büdös lenne. :D És utána is elég sokáig megmarad (akkor már csak) a gyümölcsös illat a kezeimen. Célnak tökéletesen megfelel, és az ára is rendben van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

katdly

2016. november 1.

Ar-ertek aranyban szerintem ez az egyik legjobb koromlemoso! A szagukat mindig is utaltam, mert utana egy napig ereztem a kormomon, am ennel nincs ilyen problema. Oke, itt is erzodik valami, de a gyumolcsos illat sokkal kellemesebb, mint a tomeny aceton:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 1.

keszty

2016. október 27.

Nagyon hatékony, és nekem nagyon tetszik az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

Nagyon hatékony, és nekem nagyon tetszik az illata.

Vyvcsyke

2016. október 24.

Ennél jobb lemosót nem találtam! Már több flakonnal használtam belőle, örök kedvenc marad! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

oszieva

2016. október 22.

Kicsit émelyítő illata van, viszont az én körömlakkomat jól eltávolítja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 22.

Kicsit émelyítő illata van, viszont az én körömlakkomat jól eltávolítja.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Ethyl Acetate
Színezékek: CI 60725

Szintetikus színező anyag. (Lila)