Aveo

Ár:   195 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szalaijudit92, Módosítva: 2018. október 27.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Friss, gyümölcsös illatú körömlakklemosó, amely minden körömlakkot kíméletesen és megbízhatóan eltávolít.

Kinguska09

2020. március 4.

Szerintem ebben az arkategoriaban (is) siman a legjobb! Illatos en szerencsere utana nem erzek kellemetlen lakklemoso illatot.nem “csip” sokszor volt olyan erzesem mas lemosoknal mintha “csipne egetne a borom” ez nem! Nem szarit . Gyorsan es alaposan leszedi akar vilagos akar sotet lakkot! A csillamos lakkokat is leszedi konnyen! En altalaban 2-3 vattakorongot hasznalok leszedesnel hogy ne maradjon koromlakk sehol. Mindig ujraveszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

account001

2020. január 19.

Nagyon sok körömlakklemosóm volt, most van ez, először. Kellemes illata van, nem annyira szárít és a tipikus szag is gyorsabban elillan, könnyebben elviselhető.
Lehozza a lakkot probléma nélkül (1alap,2szon,1fedő), nem kell vele kínlódni.
Van egy műanyag bőrfeltolóm, amit arra használok, ha kimegyek a,, vonalból", akkor ezzel tisztítom le.
Kitettem egy kis vattapamacsra,, egy adag" lemosót, fél óra múlva is letisztította a pálcát. (a többit újra kellett,, adagolni").
Mivel nem jell belőle sok, ki fog tartani. :) újravevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 19.

Lehozza a lakkot probléma nélkül (1alap,2szon,1fedő), nem kell vele kínlódni.
Mivel nem jell belőle sok, ki fog tartani. :) újravevős

wildrose

2018. szeptember 25.

Egész jó gyümis illatú körömlakk lemosó, teljesen jól oldja a lakkokat és nem szárít nagyon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 25.

bogarka23

2018. június 15.

Évek óta bevált, kedvenc lakklemosóm! Mindig ehhez térek vissza, mert nincs fojtó szaga emellett hamar, könnyedén leoldja a körömlakkot és nagyon finom illata van utána a kezemnek! Mindenkinek jó szívvel ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Vanesszaeszter

2018. április 29.

Gyorsan leszedi a lakkot és csodás illatot hagy maga után! Csak ajánlani tudom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.

deezsina

2017. május 9.

Életem körömlakklemosója, én értékelem az illatosított változatokat is! Sajnos azokkal a rossz lakkokkal, amik nagyon maszatolnak lemosáskor, nem tud csodát tenni, max ha gyakran cseréljük a vattát, akkor oké.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

danikin

2017. május 6.

sose gondoltam, hogy egy körömlakklemosó fennakadást okozhat az életemben, de megtette.
leszedi a lakkot, de úgy, hogy teljesen szétkeni a kezemen, plusz az illata is nagyon sokáig megmarad. oké hogy illatosított, de az illatos-lemosó szag talán még rosszabb ha órákig terjeng.
legalább nagyon olcsó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 6.

legalább nagyon olcsó

rammy717

2017. január 4.

Szerintem jól leszedi a lakkot. Az illata elég fura, de egyébként nem rossz. Nagyon erős, a tömény büdöset próbálták meg elnyomni még töményebb gyümölcsillattal. De jobb, mintha csak a büdös lenne. :D És utána is elég sokáig megmarad (akkor már csak) a gyümölcsös illat a kezeimen. Célnak tökéletesen megfelel, és az ára is rendben van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

katdly

2016. november 1.

Ar-ertek aranyban szerintem ez az egyik legjobb koromlemoso! A szagukat mindig is utaltam, mert utana egy napig ereztem a kormomon, am ennel nincs ilyen problema. Oke, itt is erzodik valami, de a gyumolcsos illat sokkal kellemesebb, mint a tomeny aceton:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 1.

keszty

2016. október 27.

Nagyon hatékony, és nekem nagyon tetszik az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

Nagyon hatékony, és nekem nagyon tetszik az illata.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Ethyl Acetate
Színezékek: CI 60725

Szintetikus színező anyag. (Lila)