Aveo

Ár:   595 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Akara, Módosítva: 2016. december 21.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hatás és ápolás: Az AVEO Coco Vanilla testkrém normál, száraz bőr ápolására szolgál. Hydro-care formulája értékes shea vajjal és gazdag kókuszolajjal hidratálja a bőrt és tartósan megvédi a kiszáradástól. Kellemes vanília és friss kókuszvíz illattal. A testkrém gyorsan, maradéktalanul beszívódik.

Ne használja sérült vagy gyulladt bőrön. Emberi fogyasztásra nem ajánlott. Gyermekektől biztonságos, hozzáférhetetlen helyen tárolandó.

Bőrtűrőképessége: bőrgyógyászatilag tesztelt.

-Agi-

2017. március 20.

A hidratálása semmi extra, mindennapos használatra jó. Nagy kiszerelés, olcsó (ráadásul akciósan vettem), de hallgatnom kellett volna az előző véleményre...
A szaga...engem vegyszerre emlékeztet, semmi kókusz, semmi vanília, mintha ipari tisztítószert kennék magamra. Emiatt nem túl jó érzés használni, ki nem dobom, de tuti nem veszem újra. Az Avon tégelyes testápolói sokkal jobbak minden tekintetben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 20.

Akara

2016. december 23.

Most, hogy már használom egy ideje, azt kell, hogy mondjam, hogy jó, felér a drágább testápolókkal is, bár a hidratálása picit gyenge. Naponta vagy kétnaponta használva mondjuk még az erősen száradó bőrre is jó télen, de ha már 3 napot kihagyok, nem elég. Normál bőrnél szerintem nem lenne gond, de az enyém kórosan száraz télen.
Megjelent valami furi mellékillata, amit az első pár használatkor nem éreztem. Persze ettől függetlenül marad a kellemes vanília és kókusz, és annyira nem zavar ez a furcsa "petrezselymes jellegű" mellékillat sem - nem kell nagyon közelről szagolgatni folyamatosan, távolabbról meg nem érződik.
Az viszont mindenképpen pozitív, hogy ha felkenem este, még reggel is érezni valamicskét az illatából, a mellékillatból addigra meg semmi nem marad.
A málnás azért jobb. :)

* * *

Remek termék ilyen áron. Nem számítottam sok jóra az ára alapján, de mivel mostanság minden este krémeznem kell magam a kiszáradás megelőzésére, nem akartam csak a méregdrága termékekből betárazni ezt a viszonylag nagy mennyiséget. Ráadásul igénylem a változatosságot (ezért van mindig több különböző illatú tusfürdőm is), ezért nyilván minél több illatot szerettem volna beszerezni.
Így bekerült a kosárba ez és a málnás társa, mindkettő limitált kiadás.
Ez egy krémes állagú, kicsit sűrű, de jól kenhető krém. Elég vékonyan felvinni, nem kell belőle óriási mennyiség. Az illata egész jó, főleg már a bőrömön. Amolyan édes, tejszínes kategória. A vanília és a kókusz is érződik, jó az összhang köztük, egyik sem nyomja el a másikat. Elég enyhe, nem túl tolakodó az illata, pont annyira érződik, amennyire kell - meglepően sokáig is tart, drágább krémeké sem szokott ilyen sokáig maradni.
Azt, hogy gyorsan, maradéktalanul beszívódik, enyhe túlzásnak érzem. Hagy némi ragacsos érzetet a bőrön sajnos, de az a drágább termékeknek szintén szokása. Cserébe tényleg jól hidratál, messze felülmúlta a várakozásaimat.
A összetevői sem túl rémisztőek.
Ár/érték viszonylatában eddig szerintem legjobb (a málnással karöltve), amit az utóbbi napokban beszereztem, még az említett pici hibája ellenére is - ezért remélem, jönnek majd még más illatok is ebből a szériából (csoki, gyömbér, eper stb. csupa finomság).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 23.

A málnás azért jobb. :)

* * *

Így bekerült a kosárba ez és a málnás társa, mindkettő limitált kiadás.
A összetevői sem túl rémisztőek.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak