Aveo

Ár:   400 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Villango, Módosítva: 2016. július 12.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok

Alkohol és Alusó mentes golyó dezodor, 24 órás védelemmel, lótusz illattal.

Aprilla

2018. november 23.

325 ft-ért vettem én is. A csomagolása már máshogy néz ki,de még mindig ugyanazok az összetevői. Pozitívuma: Nagyon jó az illata! Az összetevői is viszonylag "szépek" (azért csak viszonylag,mert kevés infó található meg róluk). Epilálás után is bátran merem használni, mert nem okozott semmi bajt. Negatívuma: nekem sajnos nagyon nem tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 23.

kepszakadas

2018. szeptember 20.

Szerintem a létező legolcsóbb alumínium- és alkoholmentes dezodor. Nagyon sokat kipróbáltam már, de mindig visszatérek hozzá, mert nagyon finom az illata és egyáltalán nem zavaró, ha egész nap ezt érzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

emmike

2017. november 4.

Szuper az illata, és tetszik benne hogy alumíniummentes. Bőrbarát, a szagokat nagyon jól elfedi, de inkább több rétegben érdemes fevinni és naponta többször használni. A hatása nekem egy erős közepes, izzadok ugyan, de azért van olyan jó mint egy drágább. Meglepően jól teljesít ahhoz képest hogy alu- és alkoholmentes, és az ára is kedvező. Meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 4.

burmin

2017. szeptember 1.

Ugyanazt tudja,mint egy nagyobb nevű társa...többször átkenendő a felület napi szinten. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

biolamánia

2017. június 7.

325 Ft, és tud annyit, mint a drágább deók. Megéri az árát. A kánikulában nyilván újra kell kenni. Kellemes virágillata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

Villango

2016. július 6.

A legnagyobb kánikulában a durva sportot nem bírja :) de nagyon érdekes módon a szagokat akkoris távol tartja, csak nedves a hónaljam. :) Viszont finom virágillatban pompázok. :)
Ezt az extrém helyzetet kivéve nagyon jól működik, az árához képest ez egy szuper termék. Vagyis nagyon megéri az árát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 6.

Antioxidánsok: Tocopherol