Aveo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: koli, Módosítva: 2016. május 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hatás és ápolás. Intenzíven hidratál és véd a kiszáradástól. Engedje, hogy a lágy illat elvarázsolja. Élvezze a wellness élményt és a selymes bőrérzetet.

rekamlang

2018. március 12.

Én maximálisan elégedett vagyok vele! Az illata nagyon kellemes és üdítő!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Én maximálisan elégedett vagyok vele! Az illata nagyon kellemes és üdítő!

langrekam

2017. október 9.

Nagyon jó kis kézkrém! Én szerintem nincs vele semmi baj! Csak ajánlani tudom! Mondjuk nekem elég száraz a bőröm, így elengedhetetlen része a mindennapoknak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

lhekszi

2017. január 24.

Az illata tetszik, hidratálása sem rossz ,de uh nagyon ragacsos marad tőle a kezem. Hiába kenek keveset, tényleg nagyon keveset nem múlik el a ragacsos érzet. Melóhelyen van bent a fiókomba, de őszintén szólva nem szeretem ott használni, mert megfogom a tollat és kicsúszik a kezemből illetve a billentyűzetemet is csak összekenem utána, ha gépelnem kell. Elég régóta megbontottam már és még mindig a negyede kb meg van, de erősen gondolkozom rajta, hogy inkább kidobom..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

adrikovi

2016. szeptember 22.

Jól hidratál viszont nekem nagyon büdös az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Jól hidratál viszont nekem nagyon büdös az illata!

lovecreams

2016. augusztus 14.

Nekem nem jött be az illata, nagyon büdi, viszont a hidratálása nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

Nekem nem jött be az illata, nagyon büdi, viszont a hidratálása nem rossz.

Vzsl05

2016. augusztus 9.

Jól hidratál, kellemes illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

Jól hidratál, kellemes illata van.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol