Aveo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yubiri, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. szeptember 22.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

Frangipani virág illattal. Hidratáló formula.

Yubiri

2021. szeptember 13.

Random vásárlás volt, ritkán járok Müllerbe, és eldöntöttem, ha már úgyis megyek, akkor most ott fogok tusfürdőt venni, olyan fajtát, ami máshol nincs:)
Szerintem amit ígér, azt betartja, jól hozza a frangipáni virág illatát, és nem is szárít.
Viszont a kedvenc tusfürdőmtől igazán messze van, és annak se sokkal több az ára, így én ezt többet nem fogom újravásárolni, maradok a beváltnál, és az jobban is elérhető számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 13.