Aveo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2013. március 8.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szappanok

guppi666

2016. november 22.

Nem gondoltam sose hogy egy folyékony szappanért lehet rajongani, de ez most megtörtént. Isteni illata van, igazi orgona illat!!! Nem túl híg, nem túl sűrű, egy pumpálásnyi bőven elég, és ami nálam csodaszámba megy, hogy nem szárít! Maximálisan tisztít, és még a színe is nagyon fancy ☺
Tuti újra veszem az év bármelyik évszakában!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

Tuti újra veszem az év bármelyik évszakában!

baksirozsa

2016. május 15.

Nagyon jó!Nem szárít gyakori használat mellett sem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

Nagyon jó!Nem szárít gyakori használat mellett sem!

liljaa

2016. március 30.

Nem szárít, és tényleg olyan, mint az igazi orgona. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 30.

Nem szárít, és tényleg olyan, mint az igazi orgona. :)

Cosmonaut

2015. november 30.

Már egy hete használom, jöttem agyondicsérni! Mint az óvodában anyáknapi műsor előtt....imádom ezt az illatot <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

eperkonzerv

2015. február 1.

Többször újravettem, nagyon szeretem. Jó illata van, kellemes az állaga, nem túl híg, jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 1.

Krémacska

2015. január 29.

Nagyon jó, sokáig érezhető illata van, nagyon jól hidratál. + szép a színe ;) 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 29.

2014. július 25.

Nagyon jó ár-érték arány, finom illat, krémes, nem szárít, nem irritál. Mindig más illatban veszem, és eddig mindegyikkel hasonlóan meg voltam elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 25.

Wildflow

2014. június 10.

Mint az igazi orgona, isteni illatú! Az állaga nekem tökéletes, nem túl híg vagy sűrű, a tisztító hatása is tökéletes, szóval abszolút megérdemelt 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 10.

gyovai890

2013. október 11.

Nem szárítja a bőrt, jól tisztít és nagyon kellemes az illata! Amire kell arra nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 11.

Picieri

2013. május 2.

Elég régóta már lassan 2 éve ezeket az utántőltőket használjuk a családommal. Szeretem, hogy nem szárítja ki a bőrt, jól tisztít és habzik. Az orgonásnak annyira finom illata van, hogy leírni nem tudom!! :) Egyáltalán nem mű, sőt, szerintem nagyon sikerült eltalálni a megfelelő esszenciát ahhoz, hogy ne csalódjunk! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 2.