Aveo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eo, Módosítva: 2013. január 10.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók

Limited Edition.

Az Aveo kókusz illatú testápoló értékes olaj és E-vitamin tartalmú innovatív összetételének köszönhetően hidratálja és bársonyosan finom és puha tapintású varázsolja az igénybevett bőrt. Eközben friss kókuszdió egzotikus illata elcsábítja Önt a karibi Paradicsomba. A testápoló gyorsan felszívódik és nem hagy maradékot.  Bőrbarát jellege dermatológiailag igazolt.

aaFruska

2017. április 8.

Az illata kicsit mű de azért nem olyan rossz. Tényleg híg de szerintem ez jó mert így könnyebben bele lehet dolgozni a bőrbe. Nyáron remek kis testápoló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 8.

BecCc

2015. április 10.

Ár-érték arányban verhetetlen. Ha a Müllerbe tévedek, vásárolok belőle.
Hidratálása erős hármas, az illat tartóssága négyes. Állaga hígabb, felkenése esetenként okozhat mókás perceket:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 10.

Ár-érték arányban verhetetlen. Ha a Müllerbe tévedek, vásárolok belőle.

elfi777

2014. október 15.

Kicsit híg, kicsit mű, de azért szeretem, nyaranta mindig veszek egy-két tubussal. Árban jó, illata meglepően kitartó, és ha nem is szuperül, de viszonylag hidratál, teljesen azt kapom, amit vártam.
4, de újravevős, nem halálosan kedvenc, ő az a megszokott-jól bevált- házi barát-típus :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 15.

Ferita

2014. június 13.

Nagyon jó illata van!Imádom a kókusz illatú illatszereket.Nekem is jobban tetszik,mint a Balea testápolója.Az ára pedig hihetetlen! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 13.

Sunrise

2014. június 7.

Nekem kicsit mű illata van,volt már finomabb illatú kókuszos testápolóm,de nem vészes.Jól hidratál,puha lesz tőle a bőröm,hamar beszívódik.Nagyon olcsó,ennyiért megéri összességében.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 7.

tittus

2014. április 28.

A vaníliás és a secret wonderland-es után ezt is megvettem, természetesen az illata miatt :). Nagyon meg vagyok vele elégedve, szeretem, hogy gyorsan beszívódik és nem hagy réteget, és még egész jól hidratál is. Mikor olvastam itt, hogy olyan virágos-kókuszos illata van, el sem tudtam képzelni, az milyen :). A tubusból kókuszos naptej illata van, felkenve viszont tényleg érződik valami enyhe virágillat, nagyon kellemes, pont jó arra, hogy ne tömény kókuszillat legyen az egész, de nem is túl domináns. Én is egész nap kenegetném, 5*!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 28.

selyemepi

2013. november 24.

A tubusban jobban tetszik az illata, mint a bőrömön. Jól hidratál, puhítja a bőrt. Elég olcsó, megéri az árát. Nekem a vaníliás változata sokkal jobban tetszik az illata miatt. Annak mennyei az illata ha felkenem utána is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 24.

grosesaxl

2013. november 9.

Imádom,egész nyáron ezt használtam :) Hasonló illatú Baleás társánál is jobb,mert ez a krém sokkal könnyebb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 9.

kinderino

2013. szeptember 18.

Nekem nagyon tetszik hidratálás szempontjából is, és az illata is kedvenc. :) Szívem szerint egész nap kenegetném. :)
Elképesztően hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

Elképesztően hamar beszívódik.

dsophie88

2013. augusztus 28.

Nekem szintén a tubusban jobban tetszett, mint felkenve. Felkenve nem csak a kókuszt érzem, hanem valami tömény édességet, virágillatot is, amivel keverve a kókusz illata majdnem hányinger közeli.
Aztán pár perc múlva marad a kókusz illat, az viszont már finom... szóval ha befogom az orrom, és várok pár percet, akkor nagyon szeretem az illatát.

A könnyedségéhez képest a hidratálása nem rossz, bár kipróbáltam kézen is és ott nekem nem jött be. Karra, esetleg lábra használva így nyáron elég, de azért az alverde makadámdiósának közelébe sincsen... ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak