Aveo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eo, az összetevőket feltöltötte: somodiedo, Módosítva: 2013. február 21.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók

Limited Edition.

Vyvcsyke

2016. május 31.

Ez volt az első Aveo-s testápolóm, és nagyon szerettem!! <3 Kár hogy a jó illatok csak limitáltak és ha ki is adják következő évben akkor is változtatnak rajta picit :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 31.

regica

2014. május 12.

finom illata van,de nem hidratál eléggé..az összes terméke hasonlít a baleához,bár az szerintem picit jobb minőségű :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

Ljudmilla

2014. április 15.

Engem bármivel meglehet venni, aminek málna illata van. Nekem nincs nagyon száraz bőröm, főleg így a nyár felé haladva, így nekem megfelel a hidratálása. Körülbelül két óráig lehet érezni az illatát, ami körülleng, imádom :) Ennyi pénzért feltankolok belőle, nekem tökéletesen megfelel :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

manulka

2014. március 14.

Az illata nagyon jó, sajnos nem tartós:(, nagyon olcsó, szépek az összetevői, ha parfümmentes lenne simán merném az arcomra is kenni, és a hidratálása nekem pont elég, nincs száraz bőröm, csak a tusfürdők kiszárítják. Gyorsan felszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 14.

Aprile

2014. március 2.

Sokkal jobb, mint amire számítottam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

Sokkal jobb, mint amire számítottam :)

SexyBeauty

2014. február 15.

Finom az illata,könnyen beszívódik,de nekem kicsit gyengének bizonyult.Összeségében jó,de nem venném újra és nem szeretem az ilyen tubusokat,a krém mindig megül a kupakban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 15.

grosesaxl

2013. november 9.

Nagyon szeretem az illatát, durván málnamániás vagyok :D Ugyanolyan jól hidratál,mint a kakaós,de ezt még ilyenkor is tudom használni,mert számomra nem kifejezetten nyári illat :) Szuper,könnyű krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 9.

fedorjudit1214

2013. augusztus 15.

Kár h limitált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

Kár h limitált.

fleur.cherie

2013. augusztus 7.

Teljesen beleszerettem az illatába! Könnyen beszívódik, és sokáig tart a hatása :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

eperkonzerv

2013. augusztus 2.

Nyárra nekem tökéletes testápoló. Én nem érzem annyira műnek az illatát, gyorsan beszívódik, pont elég amennyire hidratál. Télen persze valami nehezebb krémet választanék. Az ára pedig verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak