Aveo

Ár:   295 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anett8820, Módosítva: 2017. augusztus 30.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

• Málna- és sárgadinnye illattal
  • Sheavajjal és méhviasszal
  • Gyengéden ápolja az ajkakat
  • Bőrtűrőképessége bőrgyógyászatilag igazolt

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

pottompanna57

2018. augusztus 18.

Nem túl hatékony, de az illata és az íze rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Nem túl hatékony, de az illata és az íze rendben van.

Martu0508

2017. november 22.

Nem vagyok elègedett ezzel az ajakápolòval. Az illata nekem nagyon tetszik, az ìzèvel sincs problèma. Az állaga kenès közben olajos, viszont nem igazán hidrtalál, pedig kb. kèt nap alatt elkentem a felèt. Hamarosan ùgyis elfogy, de többet nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Arianna01

2017. október 7.

Imádom a málnás dolgokat, ezért vettem meg ezt is. Sajnos borzalmas, az illata, az íze és az állaga is. Nem érte meg azt a 300 Ft-ot sem, alig vártam hogy elfogyjon, de ezt sem voltam képes megvárni, kidobtam a kukába.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 7.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0