Aveo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katagi, Módosítva: 2015. január 5.

Lelőhely:   Müller

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nemesmoni90

2019. október 16.

Ár érték arányban nagyon jó.
Azonnal "beszívja" a kezem nem lesz utána az a ragacsos érzés és sokáig puha marad a kezem utána is.
Illata kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

Ár érték arányban nagyon jó.
Illata kellemes.

VictoryFord

2019. március 13.

Ár/érték arányban remek termék hisz az ára kb 500ft körül mozog.
Este használom mert nem szívódik be azonnal de reggelre szuper puha a bőröm tőle. Könnyen kenhető,kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

Ár/érték arányban remek termék hisz az ára kb 500ft körül mozog.

Gardana

2017. szeptember 1.

Kemény 400 Ft-ért vettük.Meglepően jól hidratál,bár nem olyan száraz a bőrünk.Egynek elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

VaGa

2017. január 4.

Szamit, hogy nagyon jónak értékelték a német tesztelők és én se csalódtam benne. Könnyed állagú de azért masszirozni kell mire beszivódik (a tejes verzio még sűrűbb). Ára és kiszerelése remek, natúr krémillata van. A középtájon levő fontosabb összetevőkkel sincs baj (olvastam,h valaki azt remélte, hogy abból áll az egész krém de 500FT alatt azért ez ábránd).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 4.

prettywishing

2015. június 23.

én nem vagyok neki így hasra esve, de nem rossz testápoló:) illatra natúr, állagra a hígabb és vizesebb fajta, ára gazdaságos, tényleg maradéktalanul beszívódna akkor is ha belefürödnék, viszont nekem a hidratáló funkciója kevés, két órával a használata után már száraz volt a lábszáram

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 23.

kathyk

2015. június 12.

Évek óta keresem A TESTÁPOLÓT, és végre megtaláltam. Számtalan terméket próbáltam már, de egyikkel sem voltam ennyire megelégedve. Szinte fillérekért ilyen jó minőségű készítményt...már bánom, hogy korábban nem vettem meg. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

Audrey80

2015. június 4.

Hihetetlenül jól beszívódik és hidratál, ilyen olcsón ilyen jó testápolót még sosem vettem. Nyárra kézkrémnek is tökéletes lesz. Jó, mondjuk az én lábam nem porzik, de ez amúgy is normál bőrre van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 4.

francais

2015. február 3.

tényleg nagyon gyorsan beszívódik!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 3.

tényleg nagyon gyorsan beszívódik!

katagi

2015. január 13.

Így néhány használat után úgy érzem, ez egy nagyon korrekt testápoló. Kellemes az illata, gyorsan beszívódik, nem ragad, jól hidratál. Az ára pedig kifejezetten kedvező volt, azért is csillant fel a szemem, amikor megláttam. Megadom az ötöst neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak