Best of Beauty 2019

Aveo

Ár:   295 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anett8820, Módosítva: 2014. november 11.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Hatás ás ápolás a lágy, értékes és természtes viaszokat tartalmazó összetétel megvédi ajkait a kiszáradástól és selymesen lággyá varázsolja divatos gyöngyház fénnyel.
Zabaione és rebarbara illatú.

Ásványi olaj és viaszmentes.

Lisana

2017. április 30.

Csodálkozom, hogy én vagyok az első kommentelő. A csomagolása miatt vettem meg, meg szimpatikus volt a rebarbara (korábban volt mér rebarbarás ajakápolóm, és azt imádtam).

Az illata finom (a rágógumi illattól kicsit 6 évesnek érzem magam), az ápolása meglepően jó, a színe pedig csodálatos (matt, halványrózsaszínre színezi az ajkakat). DE csak tükör előtt használandó, mert 3-4 húzás már sok lehet, és brutál természetellenes.
Viszont nagyon kell vele vigyázni, mert ugyan krémes és jól kenhető az állaga, de néha hajlamos 1-2 darabkát ott hagyni, ami viszont nagyon ronda. Szerencsére szépen kisimítja a szájat, így nem csomósodik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 30.

blondeowl

2016. február 28.

Én is a csomagolása miatt csaptam le rá, és elégedett vagyok az illatával és a tudásával egyaránt. Egy 300 forint körüli ajakápolóhoz képest kiemelkedően jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.

TheGirl

2015. április 11.

Nagyon finom az illata, szép a színe, azonban nem ápol túl jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 11.

Nagyon finom az illata, szép a színe, azonban nem ápol túl jól.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0