Aveo

Ár:   390 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillargalamb, Módosítva: 2013. augusztus 5.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fürdőtermékek

A speciális összetételű készítmény bársonyos finomsággal ápolja a bőrt és a kókuszdió finom illatával kényezteti az érzékeit. A krémes hab és a hidratáló összetétel megőrzi a bőr természetes egyensúlyát.

Dermatológiailag igazolt bőrbarát jelleg. Bőrsemleges pH-érték.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Chrissy

2018. március 17.

Nagyon kellemes habfürdő, elégedett vagyok vele! Az illata krémesen kókuszos, lágy, ám sajnos nem tartós. Kádba öntéskor még érezni, fürdés közben viszont már nem. A Fa kókuszos habfürdője illatban veri. Viszont ez sokkal jobban habzik, kevés is elég belőle, puha habja sokáig tart. Árban kedvezőbb viszont, mint a vetélytása.
Különösebb ápoló vagy éppen szárító hatást nem tapasztaltam. Ár- érték arányban jó terméknek tartom. A gyenge illata miatt adok eggyel kevesebb csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 17.

Akara

2016. december 16.

Úgy vettem meg, hogy 245 Ft-ért akkor sem sok, ha rossz. Hát, tényleg nem sok - de rossz.
A boltban még kellemes kókusz illata volt a flakonból szagolgatva. Erre nagyon kényes vagyok, mert az összes Fa, Palmolive és hasonló márkák kókuszos termékei még nyomokban sem emlékeztetnek a kókusz illatára. A Ziaja, Treacle Moon már inkább, persze ezek sem az igaziak.
Néha igazi gyöngyszemeket találni ebben az árkategóriában, de ez nem lett az. Itthon tusolás közben ugyanis, már inkább zavaró mű/vegyszer illata volt, az a kesernyés féle - és ez elnyomta a kókuszt teljesen. Az állagával, habzásával sem vagyok teljesen megelégedve, eléggé vizes.
Az igazi kókusz illat még várat magára, de aki nem feltétlenül ezért veszi meg, annak jó, mert olcsó, nem szárít, jól tisztít, és még az összetevői sem kataszrofálisak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

PETRA820718

2016. január 27.

Imádom a kókuszt, így ezt is.Jól habzik, jó az illata, nem szárít. A tusfürdője is nagyon bevált.
Árban is tökéletes. A téli esték főszereplője.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 27.

Árban is tökéletes. A téli esték főszereplője.

kisenikoke

2015. május 17.

Sajnos nem tartós az illata és nem is habzott nagyon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

Sajnos nem tartós az illata és nem is habzott nagyon.

KlaudiaZs

2015. április 27.

Nagyon jó kis habfürdő ez, jól habzik, kevés is elég, az illata isteni, csak azt sajnálom, hogy nem erősebb, nagyon gyenge és hamar elillan, én pedig szeretem, ha azért illatfelhőben pancsolok, csak ne legyen fullasztó. Nem szárít, egy flakonnal elhasználtam, az ára is teljesen korrekt ennyi mennyiségért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 27.

gyovai890

2013. október 11.

Kellemes kókuszos illatú krémes tusfürdő. Érezhetően puhává és simává varázsolja a bőrt zuhanyozás után. A párom kedvenc tusfürdője ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 11.

Lilu

2013. augusztus 7.

Nagyon puha lesz tőle a bőr, és az illata meg szuper kókuszos finomság :3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Nagyon puha lesz tőle a bőr, és az illata meg szuper kókuszos finomság :3