Aveo Krémszappan  Őszibarackos

Aveo

Aveo Krémszappan Őszibarackos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juccjucc, Módosítva: 2013. január 21.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szappanok

Különösen ápolja és gyümölcsös habbal kényezteti kezeit.Bőrbarát lipideket tartalmaz, pH bőrsemleges.

erika81

2015. május 30.

Az árához képest egy elég jó terméket kapunk.
Ami nekem a legfontosabb nem szárít, kellemesen habzik. És kellemes az illata.
Ami kicsit zavaró az az adagolója. Nem elég masszív. Miután elfogott és vettem hozzá utántöltőt, akkor már néha küzdenem kellett az adagolójával. Olyan érzésem volt, hogy ha még egyet nyomok letöröm a fejét.
Viszont ez a termék értékéből nem von le. Veszek egy szappan adagolót és a szappannal feltöltöm! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 30.

Az árához képest egy elég jó terméket kapunk.
Ami nekem a legfontosabb nem szárít, kellemesen habzik. És kellemes az illata.

AmethystGhost

2014. november 7.

Azt az elején leszögezem, hogy nem szeretem, ha a szappan, amit használok, illatos. Az illatmentes szappanok a barátaim, most mégis ár alapján (és kíváncsiságból) egy Aveo szappant szerettem volna kipróbálni. Lehet, hogy nem ez a barackos volt a legjobb döntés xD Elsőre megállapítottam, hogy nagyon erős barackillata van, egész tetszett, de nem sokkal később a kellemes illat átváltott valami kellemetlen "utóillatba". Szerencsére mindennapos használat mellett veszít az intenzitásából, és/vagy hozzászoktam, de annyira most már nem zavar. Mindenesetre nem venném újra, nem nekem találták ki :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 7.

eventually

2014. április 5.

Nagyon szeretem az illatát, ajándékba kaptam, de szerintem fogok venni magamnak is ha elfogy, mert nem tudok betelni vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 5.

jizunew

2013. november 29.

Én is imádom az illatát, még fél óra múlva is érződik. Most először használom ezt a terméket, de valószínűleg hosszú távon is kitartok mellette.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 29.

vivuss87

2013. január 23.

Imádom az illatát, utántöltőben is szinte mindig ezt veszem. Nekem tökéletes barack illat. Az én kezeimet nem szárítja, jól habzik, 1 pumpányi elég is. Kicsit nyúlós, de ár-érték arányban nekem megfelel:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.