Aveo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vedina007, Módosítva: 2017. szeptember 21.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Sisszy

2017. november 8.

Imádtam az illatát :D Kellemes állagú, jól habzó krémtusfürdő. Az illata is viszonylag sokáig megmaradt rajtam. Ár érték arányban szerintem nagyon jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Echan

2017. szeptember 21.

Pár napja jutottam hozzá, de a csomagolása megváltozott, nem így néz ki mint a képen, talán ez újabb kiadás. Az összetevőkben sem pontos az egyezés. Az illata finom ananászos. Az ár alacsony így a mindennapokban frissítő zuhanyhoz tökéletes választás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Izabel

2017. augusztus 1.

Ideális termék a nyári "napontahuszonynyolcszorzuhanyzós" életmódhoz. Tényleg híg, tényleg nem érezni az illatát. Mondjuk sose vártam egy tusfürdőtől se, hogy órák múlva is érződjön. A pillanat a lényeg :D Akkor pedig jól tisztít, viselhető illatú, és az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Mandy133

2017. június 3.

Az illata miatt vettem meg, de sajnos fürdés után már egyáltalán nem éreztem a bőrömön. Kicsit talán lehetne krémesebb, de egy próbának jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 3.

Ancsuh

2013. november 27.

Még nyaralásra vettem. Nagyon finom volt az illata!!! :D Igazából semmi extra. Híg, folyós állagú, nagyon nagyon olcsó, én 200 forintért jutottam hozzá, nem szárít, de az az egy hibája, hogy nagyon gyorsan fogy. :/ Augusztus elején vettem és 3 hét után fogyott el. Ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 27.

Jelizz

2013. október 5.

tetszik az illata ^^
picit szárít, de jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 5.

tetszik az illata ^^
picit szárít, de jó

eperkonzerv

2013. augusztus 2.

Nekem kifejezetten tetszik az illata, nagyon olcsó és így az sem zavar, hogy gyorsan elfogy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

black_cico

2013. július 10.

olcsó, de sztem nem jó, nagyon híg, az illata nem nagy szám, sima műananász, már fürdés közben sem érezhető szinte.. gyorsan fogy, nem hidratál semmit, olyan semmilyen! eszembe nem jutna még egyszer megvenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 10.

vedina007

2013. június 16.

Szeretem az Aveo tusfürdőket. Krémtusfürdőből ez az első, amit használtam. Nagyon tetszik az illata, az egyetlen hátránya, hogy picit gyorsan fogy. Szerencsére nem drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.