Aveo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: afonya, Módosítva: 2011. július 1.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szappanok

Müller termék. Pálmaolaj és kókuszolaj tartalmú olivás szappan. Finom illatú, nem szárító szappan, minden bőrtípusra. Kiszerelés: 100g

Black Fairy

2015. június 9.

Finom az illata, jól tisztít, és jól mutat a fürdőszobában és olcsó...de nagyon szárít...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 9.

beauty.squirell

2013. július 4.

Szappanpárti vagyok ami a fürdést/tisztálkodást illeti ezért is próbáltam már ki viszonylag sok gyártót/tipust. Müllerben vettem viszonylag semmi pénzért (120 FT körül) és nem bántam meg.
Remekül habzik, kellemes zöldes-friss illata van (nem olivás inkább vágott füre hasonlit) és selymes, puha bört eredményez, ami nem hámlik, nem száraz tapintású. Nyárra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 4.

kova

2013. április 10.

Kedvencem a családból, ez a legfinomabb, legkrémesebb. Ára is nagyon jó:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

Kedvencem a családból, ez a legfinomabb, legkrémesebb. Ára is nagyon jó:)

Sansenoy

2012. április 21.

Én ezt használom hajmosásra (is), könnyen kifésülöm utána a hajam, és tovább bírja zsírosodás nélkül:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 21.

judit87

2011. november 28.

Olcsó és elég jó szappan, de kár, hogy ennyi illatosító anyag van benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 28.

Olcsó és elég jó szappan, de kár, hogy ennyi illatosító anyag van benne.

Széncinke

2011. augusztus 28.

Nagyon olcsó. Én használom kézmosáshoz és mosakodáshoz is, tényleg nem szárítja a bőrt, nincs mellette szükségem olyan gyakran testápolóra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 28.

Judiit

2011. július 1.

Olcsó és jó .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. július 1.

Olcsó és jó .

afonya

2011. március 20.

olcsó (100 Ft.) és egyszerű. Kézmosáshoz megfelelő, de most hogy tudom, hogy az eugenol micsoda :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. március 20.