Aveo

Ár:   265 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2016. június 21.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

2016-os nyári limitált kiadás

A lágy glicerines formula enyhén és kíméletesen tisztítja bőrét. A finom hab kényezteti  és enyhe narancs ilattal borítja be a bőrt.

kuci87

2018. április 6.

Imádtam ezt a tudfürdőt a csodás illata miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Imádtam ezt a tudfürdőt a csodás illata miatt.

Cintia89

2017. április 6.

Volt hozzá szerencsém. Nagyon jó narancsos - gyömbéres illata van !!!! Sajnos csak egyet vettem, mikor pedig már kipróbáltam és akartam még, már nem volt belőle. :( Ha találnék még vennék. Olcsó, jó. :) 5 csillagocska

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

etoc

2016. december 3.

Nem igazán vagyok oda a gyümölcsös tusfürdőkért, legfőképp nem a citrusos illatúakért, ez viszont különösen tetszett, nagyon finom illata van, kész élmény vele a tusolás. Bár most látva az összetevőket, nem venném újra, csak e miatt jár a 3 csillag, amúgy nagyon is elégedett voltam vele.
Azonban meg kell jegyezni, hogy az összes Aveo tusfürdőre igaz a kupak-probléma, nagyon figyeljen mindenki erre a vásárlás során, nehogy hazaérve a táskájában egy komplett tusfürdő-tócsára legyen figyelmes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

marryjane

2016. augusztus 16.

Jó illat, jó ár és megfelelő tisztítás. Hidratálásról és hosszantartó narancs illatról azért nem beszélhetünk. 200.-Ft-ra volt leakciózva a Müllerben, így rögtön vettem is 8 különböző illatút.
Nem rossz tusfürdő, ár-minőség-kiszerelés rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Nem rossz tusfürdő, ár-minőség-kiszerelés rendben van.

Hatsumomo

2016. július 2.

Az illata eszméletlen jó és a fűrdőben használata után még jó sokáig lehet érezni. Az ára nagyon olcsó és szerintem ahhoz képest nagyon kevés is elég belőle, szóval jó vétel. Tuti hogy újra fogom venni, ez egy tökéletes nyári illat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 2.

HRenata

2016. június 25.

Nagyon jó kis frissítő nyári tusfürdő. Szerintem a gyömbér illata dominál benne, és pont így jó :) Egyébként jól tisztít, és jól habzik is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 25.