Aveo

Ár:   200 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   80 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: levendulalány, Módosítva: 2016. május 5.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Normál

Aveo fürdőkristály érzéki és üditő narancsvirág kivonattal. Az egzotikusan gyümölcsös gránátalma illatú fürdőkristály kényezteti a testet és a lelket. Az értékes tengeri sót tartalmazó formula narancsvirág kivonattal támogatja a kellemes, puha, ápolt érzetű bőrt már a fürdés során.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

csemezb

2021. április 10.

Hát ennek tényleg csak a színe szép.
Az illata nekem nem jön be. Szárít.
Vízbe öntve kicsit tényleg eltűnik ez a szúrós illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 10.

Hát ennek tényleg csak a színe szép.
Az illata nekem nem jön be. Szárít.
Vízbe öntve kicsit tényleg eltűnik ez a szúrós illat.

Tvylvis

2018. április 27.

Gránátalmához maximum a színében van köze, szép vérvörösre festi a vizet. Ha jóindulatú vagyok, illatában is nyomokban fellelhető. Eléggé művi, vegyes gyümölcsös illata van. Érdekes módon a vízben sokkal kellemesebbé vált. Nem irritál, de már a vízben éreztem, hogy kötelező utána a testápoló. Nem volt drága, egynek elment, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 27.

Zsuzsi216

2017. augusztus 9.

Ár-érték arányban nagyon jó termék.
Én az egészet elhasználtam egy fürdésre, de szerintem felezhető.
Kellemes illat, piros víz, lazulás… mi kell még? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Ár-érték arányban nagyon jó termék.
Én az egészet elhasználtam egy fürdésre, de szerintem felezhető.
Kellemes illat, piros víz, lazulás… mi kell még? :)

levendulalány

2016. május 2.

Nagyon jó kis fürdősó, engem azonnal megfogott az illata. Jó volt vele fürdeni, mondjuk felturbóztam habfürdővel, de ha megint látok a Müllerben, tuti, hogy újra veszem :

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 2.

Hidratálók: Propylene Glycol

Színező anyag. (Piros)