Aveo

Ár:   195 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2017. június 11.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

kovacszsofia0513

2016. április 28.

Teljesen jó körömlakklemosó. Ár érték arányban talán az egyik legjobb

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 28.

Teljesen jó körömlakklemosó. Ár érték arányban talán az egyik legjobb

ehilda

2016. január 13.

már nagyon több hónapja folyamatosan ezt használom, hatékonyan eltávolítja a lakkot és nem szárítja ki a körmöt, gazdaságos is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 13.

kovacsnikoletta92

2015. augusztus 10.

SOHA kategória, a legrosszabb körömlakk lemosó. Nagy körömlakkos vagyok, de ilyet még sosem tapasztaltam. Lemosáskor szárít és egy finom fehér réteget mar a körmömbe, amit napokig nem lehet eltüntetni. SOHA SOHA SOHA többet...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

Lena800805

2015. április 22.

Könnyen el lehet távolítani vele mindenféle körömlakkot. Az én körmömet nem szárítja, pedig hetente kérszer-háromszor is használom. Az illata sem zavaró. Jó kis termék, és nagyon olcsó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 22.

redapple

2015. április 20.

Kipróbáltam, de inkább maradok az Ebelin lemosónál. Az jobban bevált. Ez szétmaszatolta a körömlakkot, ami utána az ujjamat is megszínezte. És valóban, nagyon kiszárítja bőrt és a körmöket is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

nyarigabi

2014. augusztus 11.

Nem rossz, de a "Berry" illata sokkal jobb. Szépen leszed mindent, nem maszatolja el a lakkot, megéri az árát nagyon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

szaszu05

2014. augusztus 10.

Hatalmas mennyiség, kedvező áron. Simán leszedi még a homoklakkot is és még kíméletes is. Minden szempontból tökéletes körömlakklemosó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

gretike66

2014. április 11.

Olcsó és jól leszedi a lakkot. De nagyon szárítja a körmöt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 11.

Olcsó és jól leszedi a lakkot. De nagyon szárítja a körmöt.

valakiii

2014. február 20.

szepen le lehet vele mosni a lakkot:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 20.

szepen le lehet vele mosni a lakkot:)

gyovai890

2013. október 11.

Ennek már kellemesebb nem szúrós az illata. Szintén nagyon jó ez is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 11.

Ennek már kellemesebb nem szúrós az illata. Szintén nagyon jó ez is!

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride