Aveo

Ár:   199 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: málnamánia, Módosítva: 2011. december 16.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szappanok

Bőrápoló hatású mandula kivonattal. Az Aveo szappant értékes, tiszta növényi olajokból (pálmaolaj, kókuszolaj) állítják elő. Kíméletesen tisztítja és ápolja a bőrt.

Pecci

2019. augusztus 20.

A sok jó vélemény után, úgy látom, én leszek a mumus: nem volt jó választás ez a szappan részemről. Bár a tisztítóhatása jó, nem viselkedik jól a bőrömmel, ami furcsa, mert a márka rózsás szappana tökéletes volt. Eszméletlen módon szárítja a bőröm, irritációt okozott, kiuteseket, ráadásul az illata valahogyan megváltozott, amint vízzel érintkezett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Franciacsaj

2018. június 27.

Imádom az illatát, nem szárítja a bőröm és megfelelően tisztít. Nem drága, de nekem tökéletes. Imádooom :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

ariiratku

2018. április 25.

Eddig egy ilyen szappant használtam el. Nagyon meg voltam vele elégedve, tekintve az összetevőket és az árát. Legalább olyan jó kis szappan, mint a drágább társai. Semmilyen negatívum nem ért a használati ideje alatt :)
A pálmaolaj miatt hanyagolni fogom, de ezért nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 25.

A pálmaolaj miatt hanyagolni fogom, de ezért nem vonok le csillagot.

Solya30

2017. november 5.

Most vettem először ilyen szappant, az összetevők miatt érdekelt. Az illata finom, nem szárítja a bőröm, tisztának érzem tőle. Zuhanyzás után nem érezni az illatát, ezt hiányolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

csaktom

2016. május 2.

meglepően jó, csak azért vettem belőle, mert nem volt a jázminos aveo szappanból, de kellemesen csalódtam. érezni benne a mandulaolajat és az illata is kellemes

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 2.

Reb

2015. november 30.

Nagyon finom illata van, nem szárít. Az árát nagyon megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

Nagyon finom illata van, nem szárít. Az árát nagyon megérte!

Csirip74

2015. október 2.

Átlagos szappan, semmi extra. Talán az illata ad hozzá valami pluszt. Nem szárít, jól tisztít, olcsó, de nem ad "elájultam tőle" érzést. Felfele kerekítek négy pontra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 2.

bednem

2015. augusztus 9.

Nem vagyok otthon a szappanok világában, ezért eléggé meglepődtem, hogy mennyi fajta is kapható. Ezt vettem le a polcról. Elsősorban azért, mert tetszett az átlátszó csomagolás és a szappan külleme. Szerintem ránézésre sikerült a marketing. Az, hogy mandulaolajos csak pluszként értékeltem, bár a többi is igen csábító volt. Illata nem tolakodó szárazon sem, használatnál annyi tud, mint egy szappan, de valójában többet vártam. Ráadásul nagyon gyorsan szétmállik. Sajnos semmiféle illatot sem hagy, de tisztítani tisztít. Nem szárítja a bőrt, de nem lesz a kedvencem. Ennyi pénzért ok, talán ebből a típusból más fajtát még kipróbálok… egyszer…

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

HyperBunny

2015. június 4.

Hát ez egy szappan. Nem több, nem kevesebb. Használtam már arcon, testen, a célnak megfelel de extrákat ne várjon tőle senki. Az illata nem túl erős és víz hatására felázik, levegőn hagyva meg berepedt - de melyik szappan nem?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

L.ajla

2015. január 6.

Arcra használom és most kezdtem el testre is használni. Nagyon picit szárít, de arckrémet úgyis használok mindenféle csudijó olajjal keverve:) Illata olyan szappanos egy kis mandula illattal. Az ára remek. Szép színekben lehet kapni, de olvastam, hogy beszínez mindent így gondoltam maradok a színtelennél, ennek volt a legjobb illata, meg szeretem a mandulás illatot :) :D
Amióta használom, nem igazán voltak pattanásaim, talán ez az ő érdeme :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

Amióta használom, nem igazán voltak pattanásaim, talán ez az ő érdeme :)