Aveo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: málnamánia, Módosítva: 2011. december 17.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szappanok

Ápoló rózsa kivonattal. Az Aveo szappant értékes, tiszta növényi olajokból (pálmaolaj, kókuszolaj) állítják elő. Gyengéden tisztítja és ápolja a bőrt.

Pecci

2019. augusztus 21.

Többször vásároltam már meg ezt a szappant, mert visszafogott, nem mű rózsás illata van, szépen tisztít, nem szárít, és emellett olcsó is. A bőrömön sokáig szoktam érezni az illatát fürdés után is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

rekamercedeszlang

2019. március 15.

Tegnap vásároltam meg a Müllerben és már hazaérve ezzel mostam kezet és teljesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Valerie13

2018. szeptember 19.

A dm saját márkás szappanjai, de még a Fa szappanok is elbùjhatnak emellett. Jobb árban van ugyan mint ez de ennek sokkal jobb a minősége. Ha már fogyóban van se fog szerte szét törni kézmosáskor.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Catn0va

2016. augusztus 21.

Ez egy nagyon finom illatú szappan! :) Az összes eddig próbált szappan közül jelenleg ez a rózsás a legnagyobb kedvencem. Mint szappan, úgy teljesít, mint bármely más egyéb márkájú, inkább az illata az, ami elvarázsol, nagyon szeretek arcot mosni vele. :) Amikor a Müllerben vagyok, mindig veszek belőle, nagyon újravevős termék nálam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

narancsdzsem

2015. szeptember 13.

Nagyon normális rózsa illata van, és jó kemény, nem mállékony állaga. Nem szárít nagyon, csak egy kicsit (a szokásos szappan-mértékben).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

szambi

2013. július 27.

Kézmosásra és testre is használtam már. Engem nem szárít, az ára very kedvező, az illata is tetszik. Többször vettem már és fogok is. Egy szóval: bejön. Ez is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 27.

tenyitomi

2012. március 25.

Kézmosásra használom,nem szárít,jól habzik,természetes az illata,120ft-ért nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 25.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

A francia rózsa virágának a kivonata. A Cosing szerint szövet összehúzó, tonizáló összetevő, Paula Begoun szerint viszont illatanyag. Vízzel és butilén glikollal alkotott elegye az ún. Phytessence™ French Rose gyártó ígéretei szerint megvédi a bőr sejtjeit a hidrogén-peroxid (H2O2) és az UVB által okozott oxidatív káros hatásoktól, és DNS védelmet nyújt mind az UVA, mind az UVB ellen illetve elősegíti a sejtek méregtelenítését is.