Aveo

Ár:   245 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: b5bea, Módosítva: 2018. október 26.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

Ápoló tusfürdő bőrbarát pH-értékkel.

Sisszy

2020. április 14.

Frissítő illatú, kellemes kókuszos tusfürdő. Az állaga inkább vizesebb, illata nem tartós, de nem is vártam tőle. Egynek jó kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

Enne

2019. június 7.

Brrr... hát nem egy Balea. :/ Halovány illata elég mű, és inkább a virág érződik ki, kókusz csak a flakonon található nyomokban. Egyszer vettem Aveo tusfürdőt régen, és nagyon kiszárította bőröm, remélem, ez nem hajlamos rá, bár ilyen melegben nem biztos, hogy rájövök. Ajándékba kaptam, elhasználom, jó gyorsan elfogy majd, mivel rengeteg kifolyik egyszerre a flakonból. Kettes, sok szódával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

b5bea

2019. január 20.

Nem tudom, h ti h vagytok vele, de én mindig illat alapján választok tusfürdőt. DM fan vagyok, de tőlük is csak néhány az, amit igazán szeretek. Eddig nem nagyon szaglásztam a Müllerben olyan tusit, amit meg is vásároltam volna, de találkoztam ezzel a csodás illattal! Finom vizes kókusz illat, némi virág beütéssel, de olyan kombináció, ami jól működik együtt. Kellően tisztít, szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 20.