Aveo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabaCica92, Módosítva: 2012. május 12.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

mrs.criss

2014. június 8.

én 200 ft-ért vettem 300 ml-t.nagyon tetszik az illata,nem szárít.többet nem várok 1 tusfürdőtől

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 8.

Aida89

2013. október 5.

Finom illatú, krémes tusfürdő. Szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 5.

Finom illatú, krémes tusfürdő. Szerettem.

mse13

2013. június 16.

Az illata sajnos nagyon gyorsan elillan. Az ára viszont nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 16.

Az illata sajnos nagyon gyorsan elillan. Az ára viszont nagyon jó.

Harmony29

2013. február 13.

Eleinte nagyon szerettem aztán a vége felé már nagyon besokalltam az illatától. Érdekes mert ez több Aveo tusfürdővel így volt, pedig általában ez nem jellemző. De egyébként ár érték arányban jó kis termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 13.

goczolodi

2012. augusztus 5.

Finom krémes habja van, kellemes vele tusolni, de sajnos az illata egyáltalán nem marad meg a bőrömön. Az ára viszont nagyon kedvező, 285 Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

BabaCica92

2012. május 13.

átlagos tusi, az illata nem tart hosszú ideig, ára tökéletes, de sztem nem fogom mégegyszer megvenni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 13.