Aveo

Ár:   295 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sziszandrus, Módosítva: 2017. április 18.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Bőrtűrőképessége bőrgyógyászatilag igazolt. Bőrbarát pH-érték.

bettina28

2018. szeptember 15.

Szerintem túrórudi illata volt, ami nagyon nagyon nagyon tetszett. Viszont a tusfürdő maga annyira már nem, csupán az illata. Géles állagú, nem valami tápláló és nagyon gyorsan fogyott. Nem venném újra az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

missk

2018. május 20.

Valami isteni illata van ! :D Édes és kellemes :) Viszont a tartóssága nem győzött meg .. :( Ezért csak 3 csillagot kap ..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

baba_girl_16

2018. április 25.

A csomagolása miatt vettem meg, nagyon aranyos. Viszont az illata szerintem nagyon tömény, édes, még jó, hogy fürdés közben is csak kicsit lehet érezni. Nekem iszonyú gyorsan elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

edit91

2017. november 3.

A külseje miatt vettem meg, nagyon cuki az unikornis. Az illata nagyon emlékeztet valamire, de nem tudom pontosan meghatározni, hogy mire. Talán gyümölcsös sütire vagy valamiféle pehelycukotkára, rágógumira. Egy ilyen kúlsejű tusfürdőhöz nagyon illik ez az illat, nekem bejött, de sajnos leginkább csak zuhanyozás közben éreztem, a bőrömön nem maradt meg. Ráadásul én már pár használat után úgy érzem, hogy picit szárít. Ennek ellenére megéri az árát (azért elég olcsó), jól mutat a polcon és egy-egy rossz napon élmény vele zuhanyozni, jobb kedvre tud deríteni.

Újravenném? - NEM

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Újravenném? - NEM

malnaszorp95

2017. május 10.

Az illata pont olyan, mint a régi epres Campino cukorkának, nagyon finom. :) Egy unikornisos tusfürdőt valahogy így képzeltem el, cukorka illatú és rózsaszín, a baleás ehhez képest nagyon gyengére sikeredett. Maximum pontot nem adok, igaz általában engem minden ilyen olcsóbb kategóriás termék szárít, de alkalmaként kellemes élmény ezzel zuhanyozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Bubus06

2017. május 5.

Jujj!!! Amikor megszagoltam a boltban, nem hittem az orromnak..Ugyanolyan illata van mint a règi pink Aveos Wonderland testápolónak. Fini puncsos. :) Èn szeretem. Örültem neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 5.

Antioxidánsok: Tocopherol