Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: gabi79, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajformázók

Dús hatásúnak mutatja a frizurát, tartást kölcsönözve a hajtöveknek.

GNóri

2015. január 9.

Eleinte nekem nagyon bevált, látványosan dúsította a hajam. Ezen fellelkesülve rendeltem még egy üveggel, de a hajam hozzászokott, és már semmit nem dúsít, csak zsírosít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 9.

vikcsi

2014. január 8.

Abszolút semmi hatása nem volt, azon kívül, hogy hamarabb zsírosodott a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 8.

Abszolút semmi hatása nem volt, azon kívül, hogy hamarabb zsírosodott a hajam.

MayaBaba

2014. január 7.

Ezt is karira kaptam ajándékba a dúsító Advance sampon mellé. A sampon egész jó, de ez nekem nem vált be. Nem dúsít, nem hidratál, semmi különöset nem csinál. Hiába fújkálom a hajamra, olyan, mintha nem is lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 7.

kacer

2013. november 20.

Vastagszálú, lószőr típusú hajamnál tökéletesen bevált. Kifejezetten a fufrum formázásához használok hajtőemelőt. Nem ragad, az illata elmegy, és elég hosszan tart ha rásegítek egy kis lakkal.
Sos esetben újravenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 20.

Sos esetben újravenném.

dory008

2013. október 6.

Tipikus Advance Techniques illata van, ami nem rossz. A hatása viszont nem sokminden. Hajmosás után befújom vele hajamat, nem sokkal, nehogy zsírosítsa vagy valami. Egy picit dúsabb száradás után a hajam, de többet vártam tőle. Ha legközelebb dúsító terméket keresek, nem ezt választom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 6.

Ms.Cat

2013. július 19.

Még akció keretében vettem régen, de még így akciósan is pénzkidobásnak számít! Hajmosás után használtam a félhosszú hajamra és olyan lett a hajam, mintha zsíros lett volna. Jó gondoltam adok neki még 1 esélyt, lehet hogy én rontottam el, hogy sokat tettem a hajamra. De nem! Jónéhányszór adtam neki esélyt de csak zsíros hatást kelltett. Szerintem ez a spray csak rövidhajúaknak hatásos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

mustang

2013. június 7.

Egyáltalán nem dúsít, pedig még be is szárítottam a hajam, de pár órán belül lelapult. Egy sima hajhab többet ér. Hatása egyenlő egy sima ápoló spray-jel, amit ennek a terméknek a fele árán már megkaphatunk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 7.

illom

2013. január 20.

Én már a harmadik flakonnal használom, minden hajmosás után teszek a hajtövemre, a vékonyszálú hajamat kellően elnehezíti, így nem száll, és meg is emeli:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

brita24

2012. április 18.

Illata jó, de semmit sem tud. Nem dúsít, sőt, inkább zsírosabb lett a hajtő pár hét használat után. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 18.

Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Búzából előállított amino savak (a fehérje alap építő kövei), melyek a CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrvédő és nyugtató összetevő.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.