Avon

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajformázók

Öblítést nem igénylő hajdúsító spray kollagénnel.

A frizura dúsabb hatást kelt. Segít megemelni a hajszálakat a tövüknél. A collagen komplex a hajszálak rostjain keresztül behatolva teszi a hajszálak átmérőjét vastagabbá, így keltve dúsabb hatást a frizurának.

Száraz és nedves hajra is fújható.

Vanesszaeszter

2018. május 7.

Nekem bejött! Dús és egészséges hajam ban, de szeretlem ezt mégjobban feltúrbózni, és szuperül elértem ezzel s kis termékkel amit akartam! Én száraz hajamon alkalmaztam hajtőre és hajhosszra egyaránt! Először vártam míg megszárad utána fésültem ki az enyhén összetapadt hajat! És nekem abszolut dúsabb lett a végeredmény, valamint nagyszerű tartást és összeszedetséget kölcsönzött a hajamnak! Az illata kellemes, meglepő, hogy egyaltalan nem fullasztó! Kiszerelése és ára nagyon baráti! Kipróbálok más termékeket is, de csak ajánlani tudom, bár csodát nem tesz, de érdemes kiptóbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

Kapat8

2018. március 25.

Csak azért rendeltem meg mert 400 Ft volt gondoltam az illata miatt úgyis elfújkálom. Meglepően jó döntés volt!
Azok táborát erősítem akik vizes hajtőre fújják,elfésülik és szárítják. A fenekemig érő hajam eddig mindig lapos volt de úgy gondoltam,hogy a súlya miatt ez ilyen hosszú hajnál normális. Nos ez a termék amitől nem vártam szinte semmit, megcáfolta ezt! Mióta használom elég heti egyszer hajat mosnom és hajmosásig tart a dúsító hatása! Eddig max pár percig volt ilyen frissen mosva lefelé hajolva szárítva. Nagyon elégedett vagyok mert olyan"problémákat" is orvosolt,amivel már nem is próbálkoztam mert semmi nem hozott eredményt. Plusz észrevétel,hogy a göndörítés is tartósabb ezzel a "pakolással".😊 Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

almandina

2018. január 22.

Télen próbáltam ki. Száraz hajon kifésülő sprayként kiváló, de dúsító hatás nem vehető észre. Fejbőrt nyugtatja, hosszabb használat után a hajat erősíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 22.

esztii08

(!)
2016. június 26.

Nekem sokat segített. Nyílván csodákra nem képes, de hajmosás után úgy 2 napig kitart a hatása, legalábbis nálam. Már harmadszorra vettem újra.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 26.

LathatatlanOzike

2016. március 28.

Lehet, hogy valamit rosszul csináltam, de eddig sok hasznát nem vettem. Sajnos. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 28.

Melinaa

2016. február 11.

A tanácsadom tanácsára megrendeltem, hogy ettől majd dúsabb lesz a hajam stb. Nagyon zsírosította a hajam, borzasztóan szárította is. Próbáltam vizes hajon is, nekem nem vált be sehogy se.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 11.

bugosgizi

2015. június 30.

Először véletlenül a hajam hosszára is fújtam belőle. Annyira brutális száraz hatása volt hogy megfogadtam hogy többet ilyet soha. Ennél a terméknél nem érdemes szembe menni a használati utasítással. A hajam tövén egy minimálisat emel... Tényleg nem sokat. Kérdéses hogy szükségem van e nekem erre... Gyanítom hogy nem fogom túl sokat használni így talán érdemesebb lenne tovább adnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

ladyadalaide

2015. június 27.

Vizes hajra (hajtövekre) fújom és átfésülöm a hajam. Hajszárítóval szárítom meg és szépen megemeli a hajat, dúsít rajta. Amikor közvetlenül a Lush Roots lemosása után fújtam nagyon látványos eredményt értem el a kettő közös hatásával (bár kicsit száraznak éreztem utána a hajam). Nem csodaszer, kicsit zsírosít is, de jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 27.

Tuszy

2015. április 17.

Semmi változást nem vettem észre...egyáltalán nem lett dúsabb a hajam tőle, pedig a samponjával együtt használtam..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

terike24

2015. április 6.

en nem vettem eszre semmi valtozast azon kivul h eleg huje tapintasa lett a hajamnak tole...mind ket felekeppen kiprobaltam szaraz es nedves hajra is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 6.

Hidratálók: Hydrolyzed Collagen
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Búzából előállított amino savak (a fehérje alap építő kövei), melyek a CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrvédő és nyugtató összetevő.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.