Avon

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ALettah, Módosítva: 2019. január 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Formulája mélyen tápláló összetevőket tartalmaz, amelyek segítenek revitalizálni és hidratálni a száraz, a károsodott hajat. Rendszeres használatával a haj akár 5x erősebbé válhat, a töredezésre való hajlama csökkenhet.

• segít regenerálni és újjáépíteni a hajszálak szerkezetét
  • segít csökkenteni a hajvégek töredezettségét
  • hidratálja, simítja és védi a hajat a káros környezeti hatásoktól

BlutterflyGirl92

2019. május 31.

Tegnap használtam először. Hajmosás után félszáraz hajra vittem fel, majd megszárítottam és puha, fényes lett tőle a hajam. Biztos, hogy továbbra is használni fogom kíváncsi vagyok ha elfogy mi lesz az eredmény, így most még csak 4csillag🙂

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Laura96

2019. február 26.

Megvettem, jobbat vártam ennél. Gyakorlatilag semmi hatását nem vettem eddig észre, nem könnyebb a hajfésülés sem, pedig nagyrészt azért vettem meg, hogy ezt segítse. Illata se valami kellemes, olyan semmilyen...ha elfogy, nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 26.

ALettah

2019. február 20.

Régóta használok Avon hajvégápolókat, jópár üveggel fogyasztottam az argánolajosból és a hajfényt ígérőből is. Most ezt az újdonságot próbáltam ki, és az előzőekhez képest gyengébbnek találtam: nem szívődik be rendesen, kellemetlen, zsíros érzést hagy a haj végén, ha egy icipicit is túltoltam az adagolását - az én hajamnál pontosan három puff, nem több! a fésülést könnyíti.
Egyéb hatását így az üveg felénél még nem észleltem, vakószínűleg vissza fogok térni a gyémántoshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.