Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. február 8.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

Hajdúsító sampon vékonyszálú hajra kollagénnel és dúsító Body Building technológiával

• megvastagítja a hajrostokat és megemeli a haj védőrétegét, hogy dúsabbnak mutassa a frizurát
  • mesésen dús haj

ziera

2019. június 1.

Biztos vagyok benne, hogy nem leszek népszerű ezzel a véleménnyel, de hátha nem csak én vagyok így vele... Nos amit ez a sampon ígér... Nálam (lehet egyedi eset vagyok), de pont az ellenkezőjét váltotta ki. Eleve nem vágok egy avon fan, de gondoltam egy misét megér hiszen annyian dícsérik. Megrendeltem, kipróbáltam, összeállt tőle a hajam, száradt és durva tapintású lett. A sampon sorsa pedig kuka lett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 1.

Angyalka94

2019. május 22.

Hosszú, vékonyszálú, gyorsan zsírosodó hajam volt mikor elkezdtem használni ezt a sampont. Akkor még nem ez az új fajta csomagolása volt mint most a képen. Szerettem, nagyon sokáig újra vásároltam . Csodát nem tett a hajammal de selymesebb lett hajmosás után a hajam. Könnyebben is tudtam fésűlni
Az illata is tetszett. De jött hogy megváltozott a csomagolás és mikor megvettem egyszerűen nem akartam elhinni hogy ez az eddig használt samponom. Utána is néztem hátha eltévesztettem de nem mert jót vettem meg. Az illata se ugyan olyan volt mint a " réginek" és úgy érzem itt nem csak a csomagolás változott meg. Használtam sokáig ezt is, így is hogy éreztem hogy ez már nem az a sampon amit én úgy szerettem. Elkezdte szárítani a hajam, akkor sok is kell belőle hogy habot képezzen a hajon. Nem vásároltam a flakon kiürülése után újra és nem is fogom. Sajnálom mert amúgy szerettem. Maga ez a termék van pár piacon az új csomagolású ami szerintem nem csak a csomagolást illeti hanem a termékkel is csináltak valamit. Így én csak 3 csillagot adok neki de ezt is csak azért mert kárt nem tett a hajamnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

RyahOneY

2018. november 8.

Régóta használom már (pontosabban váltogatom más fajtákkal is, de időről időre mindig visszatérek hozzá). Nem egy csodaszer, de az én hosszú, vékonyszálú, zsírosodásra nagyon hajlamos hajamnak szép volument ad. Minimálisan szárítja és gubancolja is, ez tény, de öblítést nem igénylő balzsamokkal később ezt lehet orvosolni (én is szoktam). :) Tartóssága nem egy nagy valami, 2 (nagyon max 3) napot bír ki vele a hajam a következő hajmosásig.
Az illatát szeretem (bár ezt kb. csak a mosás ideje alatt érzem, aztán nagyon gyorsan elillan a hajból, mire megszárad, már semmit nem érezni), nem kell belőle túl sokat használni, és sokszor szokott akciós lenni a katalógusban. Jó néhány flakonnal elhasználtam már, de szerintem még fogok is... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

anett94

2018. július 11.

Hatalmas meglepetés nekem ez a sampon. Eddig GlissKur sampont és balzsamot használtam és nehezen kezelhető volt, kellett plusz dolgokat használni, hogy mosás után ki tudjam normálisan fésülni a hajam. Ezzel a samponnal semmi nem kell hozzá. Már mosás után érződik mennyire selymes marad. A volumenizáló hatást még nem tapasztaltam, de nekem már megérte a könnyebb szárításért :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Narbeleth

2018. február 10.

Ugyanazt tudja, mint az általam használt más avonos samponok, hosszas használat után sem javított a hajam tartásán/ mennyiségén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

Detti

2018. február 5.

2016 karácsonyra kaptam, de mivel nagyon nem vagyok kibékülve az Avon termék nagy részével, ezért a samponra is csak most került sor. Kellemes meglepetés a sampon használata. A hajam mennyiségével és vastagságával szerencsére nincs gondom, így igazából nem is értem, miért ezt kaptam, de legalább végre nem korpás a hajam. Korpásodásra már nagyon sok mindent kipróbáltam és semmi nem segített, így remélem, hogy ez a sampon megoldja hosszú távra a problémát. Az 5 csillagot így tőlem nem a dúsításra kapja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 5.

Anyezz

2017. október 30.

Nekem bevált a lelapuló hajamra és anélkül, hogy szárította volna. Plusz jellegzetes "avonos sampon" illata van, amit én imádok:) Semmi extra, de nagyon jó ár-érték arányú termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

kbetti92

2017. október 15.

Csatlakozom az előző hozzászólóhoz. Nekem csak egyszer kell vele hajat mosni, de akkor is összegubancolja. (Arra ott a kifésülő spray-m :D) 2 nap után zsírosodik a hajam és nem is dúsítja. Viszont anyának bevált, így meghagyom neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

fdorottya

2017. szeptember 11.

Ez a sampon maga az Ördög. Én még ilyen s..r samponnal nem találkoztam. Marha sok kell belőle, hogy habozzon normálisan. Kétszer kell megmosnom a hajam vele, mert az első mosás olyan, mint ha semmit sem csináltam volna. Használtam a balzsamját is, ennek ellenére nem tudtam kifésülni a hajam úgy összegubancolta. Egy nagy száraz csomóba állt össze. Na ez az a sampon amit még továbbajándékozni sem vagyok hajlandó, mert annyira rossz. Soha többet. Ja és kihagytam, hogy másnapra olyan zsíros lesz a hajam tőle, mint ha meg sem mostam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

dorottya96

2017. május 21.

Anyukámnak nagyon bevált. Az illatát imádom és még az én hajamon is dúsított-bár néhány óra elteltével ez már nem látszott, de nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Collagen
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.