Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2011. szeptember 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolás

Mildi

2021. február 6.

Tök szuper termék. Keveset szabad csak belőle fújni, karnyújtásnyira a fejtől, mert különben zsírosít. Az én sötétbarna hajamat szépen ápolja és fényesíti. Egyébként már más a csomagolása, fekete a flakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 6.

gothy

2018. augusztus 25.

Évekkel ezelőtt megvettem, használtam párszor, de a hajam csak zsírosította, elnehezítette. Nem biztos, hogy a termék hibája; lehet, hogy csupán nem az én hajtípusomra való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Mancsuka

2016. október 30.

Addig használtam, amíg nem tudtam az argánolajast beszerezni. Elment, puhított a hajamon, fényesnek is fényes volt, de nem az igazi. Az argánolajast jobban szeretem, de ez sem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 30.

Noah27

2016. szeptember 7.

Szerintem tök jó kis cucc :)
Mondjuk ha nem akciós,akkor elgondolkodom rajta,hogy megvegyem e,de amúgy szép fényt ad a hajamnak,nem száll össze-vissza.Kicsit amolyan hajfény lakk feeling-em van tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Szerintem tök jó kis cucc :)

balankaa01

2016. augusztus 13.

Nem tudom, mi bajotok vele.
Én hajmosás után használom száraz hajon, de csak a fésűre fújom. :3
Egyáltalán nem zsírosít, gyönyörű fényt kölcsönöz. Az illatát imádom!

Nem tudtam, hogy már nem gyártják, de most elszomorodtam... Majd spórolósan használom eztán. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

Nem tudom, mi bajotok vele.
Én hajmosás után használom száraz hajon, de csak a fésűre fújom. :3
Egyáltalán nem zsírosít, gyönyörű fényt kölcsönöz. Az illatát imádom!

hadri

2015. augusztus 21.

Émelyítő volt az illata, nem fényesebb lett tőle a haj, hanem zsírosabb. Jobb is, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

ingyombingyom

2015. április 2.

Nekem most fogyott el , ha akarnám se tudnám újravenni...
Jól elvoltunk, időnként ráfújtam a hajamra az ápolás végén és szép egészséges fénye lett. Elég dús hajkoronám van úgyhogy látványos volt az eredmény.
Amióta a KM-t böngészem tudatosabb vásárló lettem, így áttekintve nem biztos hogy újravenném. Biztosan van jobb összetevőjű alternatíva.
Kap egy erős közepest az összetevők miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 2.

Nekem most fogyott el , ha akarnám se tudnám újravenni...
Kap egy erős közepest az összetevők miatt.

emma69

2014. május 13.

Istenigazából nem hasznalom rendszeresen, mert mindig elfelejtem, nem hianyzik a hajamról, de amikor ráfújom szépen fénylik, én elégedett vagyok vele, az illatát nem tudom kommentalni, mert már nem emlékszem milyen :P

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 13.

Tytto

2013. október 21.

Ma gyönyörű napos időnk van, ezért fújtam is rá, hogy villogjon a hajam, innen jutott eszembe, hogy megnézzem, mit írtok róla. Nekem nagyon szép fényes lesz a hajam, a használata után mindig nagyon nehezen tudok eljönni a tükör elől, utána meg a hajvégeimet nézegetem, amit látok belőle tükör nélkül. Én is csak egy két fújást szoktam fújni a hajamra jó távolról, amúgy zsírosítaná, de így épp megfelelő. Minden esetre én a vörös és nővérem a búza szőke hajunkkal nagyon szeretjük!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 21.

Lunita

2013. szeptember 10.

Nekem nem tetszett, illata sem és kb halottnak a csók,továbbadtam egy fél flakont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Palmitic Acid
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, PEG-12 Dimethicone, Amodimethicone
Tisztítószerek: Palmitoyl Hydrolyzed Wheat Protein
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Amyl Cinnamal, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Palmitoyl zsírsavhoz kapcsolt hidrolizált búzafehérje (a hidrolízis a nagy molekulák kisebbre bontását jelentő kémiai folyamat). Bár az összetevő hivatalos funkció besorolása tisztítószer, a futerderm hivatkozik egy olyan kutatásra, ami szerint ez az összetevő már 0.1%-os koncentrációban is elősegíti a fehérje és kollagén szintézist. In vivo (azaz emberben végzett, vagyis a legjobb :)) tanulmány szerint pedig bőrnyugtató hatása van az összetevőnek.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.