Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2011. szeptember 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolás

gothy

2018. augusztus 25.

Évekkel ezelőtt megvettem, használtam párszor, de a hajam csak zsírosította, elnehezítette. Nem biztos, hogy a termék hibája; lehet, hogy csupán nem az én hajtípusomra való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Mancsuka

2016. október 30.

Addig használtam, amíg nem tudtam az argánolajast beszerezni. Elment, puhított a hajamon, fényesnek is fényes volt, de nem az igazi. Az argánolajast jobban szeretem, de ez sem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 30.

Noah27

2016. szeptember 7.

Szerintem tök jó kis cucc :)
Mondjuk ha nem akciós,akkor elgondolkodom rajta,hogy megvegyem e,de amúgy szép fényt ad a hajamnak,nem száll össze-vissza.Kicsit amolyan hajfény lakk feeling-em van tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Szerintem tök jó kis cucc :)

balankaa01

2016. augusztus 13.

Nem tudom, mi bajotok vele.
Én hajmosás után használom száraz hajon, de csak a fésűre fújom. :3
Egyáltalán nem zsírosít, gyönyörű fényt kölcsönöz. Az illatát imádom!

Nem tudtam, hogy már nem gyártják, de most elszomorodtam... Majd spórolósan használom eztán. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

Nem tudom, mi bajotok vele.
Én hajmosás után használom száraz hajon, de csak a fésűre fújom. :3
Egyáltalán nem zsírosít, gyönyörű fényt kölcsönöz. Az illatát imádom!

hadri

2015. augusztus 21.

Émelyítő volt az illata, nem fényesebb lett tőle a haj, hanem zsírosabb. Jobb is, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

ingyombingyom

2015. április 2.

Nekem most fogyott el , ha akarnám se tudnám újravenni...
Jól elvoltunk, időnként ráfújtam a hajamra az ápolás végén és szép egészséges fénye lett. Elég dús hajkoronám van úgyhogy látványos volt az eredmény.
Amióta a KM-t böngészem tudatosabb vásárló lettem, így áttekintve nem biztos hogy újravenném. Biztosan van jobb összetevőjű alternatíva.
Kap egy erős közepest az összetevők miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 2.

Nekem most fogyott el , ha akarnám se tudnám újravenni...
Kap egy erős közepest az összetevők miatt.

emma69

2014. május 13.

Istenigazából nem hasznalom rendszeresen, mert mindig elfelejtem, nem hianyzik a hajamról, de amikor ráfújom szépen fénylik, én elégedett vagyok vele, az illatát nem tudom kommentalni, mert már nem emlékszem milyen :P

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 13.

Tytto

2013. október 21.

Ma gyönyörű napos időnk van, ezért fújtam is rá, hogy villogjon a hajam, innen jutott eszembe, hogy megnézzem, mit írtok róla. Nekem nagyon szép fényes lesz a hajam, a használata után mindig nagyon nehezen tudok eljönni a tükör elől, utána meg a hajvégeimet nézegetem, amit látok belőle tükör nélkül. Én is csak egy két fújást szoktam fújni a hajamra jó távolról, amúgy zsírosítaná, de így épp megfelelő. Minden esetre én a vörös és nővérem a búza szőke hajunkkal nagyon szeretjük!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 21.

Lunita

2013. szeptember 10.

Nekem nem tetszett, illata sem és kb halottnak a csók,továbbadtam egy fél flakont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 10.

Dayanara

2013. augusztus 14.

Érdekes, hogy a többségnek ennyire nem vált be, én szeretem ezt a terméket.
Tetszik az illata, még napok múlva is érezhető. A hajam selymesen puha lesz tőle, nem tűnik zsírosnak és nem esik össze vagy lapul le. Nekem derékig érő hajam van, úgy csinálom, hogy fésülködés után csak 1-2 fújást fújok a fejemre magasról és hagyom megszáradni/beszívódni, nem nyúlok hozzá (igen, látszanak az apró cseppek a hajamon, mint esőben, de azt tapasztaltam, hogy ha megpróbálom kézzel eloszlatni akkor zsírosnak tűnik tőle a fejtetőn a haj). A hajvégekre és konkrétan az egész hajamra nyaktól lefelé, fújom rendesen, néha már totál eláztatom vele a hajam. Utána kézzel szoktam összedörzsölni a hajam és úgymond eloszlatni (már amennyire ezt lehet, inkább csak bemasszírozni a tincsekbe). Ha megszáradt még óvatosan átmegyek rajta a hajkefével és kész is. Annyira nagyon fényes nem lesz tőle az én hajam sem, de azért látványos a változás. Mosás után általában (a hajtöveket kivéve) száraznak és fakónak tűnik a hajam, még a pakolás ellenére is. De ha ezt ráfújom, akkor egészségesnek, hidratáltnak tűnik, és ad neki egy természetes fényt is (persze nem tükörfényt, de azért rendben van).
Napfényben kifejezetten szikrázott, ragyogott tőle a hajam. Egyébként én úgy szoktam, hogy este hajat mosok és reggel vagy délelőtt fújom csak rá a száraz hajra a sprayt, mielőtt elindulok. Nem használom minden nap, általában csak hajmosások után (heti 1-2 alkalom).

Mivel már nem gyártják, megvettem a zöld shine supreme szérumot (de lehet inkább a rózsaszín spray kellett volna), amit még igaz, hogy csak kipróbáltam, de egyelőre nagyon úgy érzem, hogy kidobott pénz volt. Ebben a régiben sokkal több volt és könnyebb is alkalmazni, egyszerűen csak ki kell fújni. Még adok esélyt a szérumnak is, de erősen gondolkozom rajta, hogy áttöltöm valami ehhez hasonló flakonba, hogy fújni tudjam, mert azt úgy beissza a hajam, hogy naponta rátehetnék egy flakonnal... Kétlem, hogy annak max. csillagot fogok tudni adni bármikor is, de ez részemről megérdemli. Csodaszernek ugyan nem nevezném, de bevált és nincs miért pontot levonnom tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

Érdekes, hogy a többségnek ennyire nem vált be, én szeretem ezt a terméket.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Palmitic Acid
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, PEG-12 Dimethicone, Amodimethicone
Tisztítószerek: Palmitoyl Hydrolyzed Wheat Protein
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Amyl Cinnamal, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone

Palmitoyl zsírsavhoz kapcsolt hidrolizált búzafehérje (a hidrolízis a nagy molekulák kisebbre bontását jelentő kémiai folyamat). Bár az összetevő hivatalos funkció besorolása tisztítószer, a futerderm hivatkozik egy olyan kutatásra, ami szerint ez az összetevő már 0.1%-os koncentrációban is elősegíti a fehérje és kollagén szintézist. In vivo (azaz emberben végzett, vagyis a legjobb :)) tanulmány szerint pedig bőrnyugtató hatása van az összetevőnek.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.