Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kacsork, Módosítva: 2017. február 5.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Segít védeni a hajat a magas hőmérséklettől. Megkönnyíti a formázást. Hidratálja és selymesen simává teszi a hajat.

Ár: 250Ft , Eladó: tsolya
Állapot: Fele forma benne van még , Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvét/posta
Nagyevii

2019. november 17.

Jó illata van. Hajamat mikor vasaló mindig be fujom és úgy vettem észre hogy használ abba hogy ne törjön el a vége. Nekem be vált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

mlexa

2019. június 19.

Hát én nem vettem észre, hogy bármit is segítene. Az illata kellemes, de nekem zsírosította a hajam. Egyet elfújkáltam, de nem veszem újra!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

ReiHUN

2019. május 17.

Szerintem jó kis spray. Jó az ára, jó az illata, megfelelő (ha nem is kiemelkedő) a hatása. Nem sok hővédő sprayt használtam eddig, de ez bevált, megéri. Nem csak hajszárítás vagy hajformázás előtt használom, hanem akkor is, ha kicsit száraz vagy össze-vissza szálló a hajam. A tipikus kósza, repkedő féltincseken és babahajakon nekem sokat segít. Jól porlaszt a feje. :) Mindennapi használatra szerintem ideális. nem sajnálom ennyi pénzért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

sophieblackbeak

2019. január 27.

Jó az illata, vasalás előtt mindig befújom a hajam. Bár a hajam nehezen nő, mert a sok vasalás károsítja a hajam, a töredezett végeket mindig leégeti, szerintem azért valamennyit segít ez a szer benne, hogy védje a hajat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Vanessza0420

2018. december 13.

Nekem nagyon bevált! Nagyon olcsó, nagyon jó az illata.
Mivel sokat vasalom a hajam sokféle hővédőt kipróbáltam már, nekem láthatóan is sokat javult tőle a hajam :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 13.

Nekem nagyon bevált! Nagyon olcsó, nagyon jó az illata.

Renus

2018. december 13.

Hát, különösebben nem veszem észre hogy védené a hajam a hőtől.
Az illata valóban jó, de újravenni nem fogom.
2 csillag az illata miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Hát, különösebben nem veszem észre hogy védené a hajam a hőtől.
Az illata valóban jó, de újravenni nem fogom.
2 csillag az illata miatt.

hadri

2018. december 13.

Semmit nem csinál, teljesen mindegy, hogy befújom-e hajszárítás előtt a hajam vele, vagy nem. Pénzkidobás, de az illata legalább jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

AppleMaple

2018. október 12.

Nekem csak arra kellett, hogy legyen egy spray amivel befújom a hajam mosás után, csupán a rutin kedvéért. Tetszett az illata és valahogy olyan szépen állnak tőle a fürtjeim. Hővédő, és egyéb hatásról nem tudok beszámolni, de simán újravenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

bacsotina9

2018. június 8.

Sze-re-tem! Tényleg véd a hőtől, nem csak kamu duma...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 8.

Sze-re-tem! Tényleg véd a hőtől, nem csak kamu duma...

BTLaura

2018. május 31.

Az illatáért annyira nem vagyok oda, a hővédelméről sem tudok teljes bizonyossággal beszélni, de egész biztosan nem nehezíti el a hajam, nem zsírosodik tőle és a vasalást is tartósabbá teszi. Amikor kimaradt, érezhetően gyorsabban tűntek el az egyenes fürtjeim. Ár-érték arányban teljesen nyerő, de biztosan vannak ennél is jobb termékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

Hidratálók: Propylene Glycol, Phytantriol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Phytantriol h I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.