Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kacsork, Módosítva: 2017. február 5.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Segít védeni a hajat a magas hőmérséklettől. Megkönnyíti a formázást. Hidratálja és selymesen simává teszi a hajat.

ddoorraa

2021. szeptember 21.

Minden hajvasalás, göndörítéskor használom, nagyon szeretem. Az illata is jó, már sokszor újra vásároltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

piroslili

2021. augusztus 16.

Szerintem nem rossz, nem látom eredményét. Alkalomszerűen használom a szüleimnél.
Nekem már az is eredmény, hogy nem lesz tőle ragacsos a hajam, sőt nem is száll.
Jó kis cucc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

Jó kis cucc.

Erra

2021. augusztus 16.

Kezdettől fogva ezt használom mióta vasalom a hajam. Én úgy vettem észre, hogy nem lett rosszabb állapotú a vasalástól, szóval gondolom működik és emellett nagyon jó friss illata van, önmagában is használom néha, hogy jobb illata legyen a hajamnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

Kajmi

2021. április 26.

Nagyon jó illata van, szerintem én már megszokás szinten használom hajszárítás előtt. Nem tudom, hogy van-e bármilyen hatása. A hajam töredezik, ezen többnyire csak az olló segít kb fél évente...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 26.

Barbibby

2021. április 9.

Igaz nem túl jók az összetevők,de számomra szuper fényvédő! Szeretem az illatát is,nagyon kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 9.

f.reni97

2020. október 27.

Szeretem.
Ritkán vasalom a hajam, de olyankor mindig befújom előtte ezzel a hővédővel.
Finom az illata és selymes tapintású lesz a hajam

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 27.

Szeretem.
Ritkán vasalom a hajam, de olyankor mindig befújom előtte ezzel a hővédővel.
Finom az illata és selymes tapintású lesz a hajam

AngelHeart80s

2020. július 27.

Semmit extra, nem veszem észre, hogy van-e hatása, de ki lehet próbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

Semmit extra, nem veszem észre, hogy van-e hatása, de ki lehet próbálni.

Esztii78

2020. március 15.

Gyakran vasalom a hajamat és göndörítem, jó rá ez a termék, nem roncsolja így a hajamat annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 15.

Kkovacs08

2020. február 15.

A hajam ugyan úgy tört ha ki vasaltam. Olyan mint egy illatosított víz

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 15.

A hajam ugyan úgy tört ha ki vasaltam. Olyan mint egy illatosított víz

Klaudia2121

2019. december 4.

csakis az illata miatt használom,mint egy jó hajparfüm,kicsit megpuhítja a hajamat,de nem igazán tapasztalom hogy védné,a fejbőrömhöz közel nem fujom,mert nagyon zsirosít

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 4.

Hidratálók: Propylene Glycol, Phytantriol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Phytantriol h I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.