Avon

Ár:   1549 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Noncsikaaa, Módosítva: 2015. május 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Gyors hatású szérum. Segíti a haj erősödését és táplálását, valamint azonnal 100%-osan ragyogó hajat varázsol.

HDorina

2019. február 16.

Szerettem ezeket a szérumokat. Éreztem, ahogy lesimítja a hajszálvégeket. Jó illata volt ennek is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 16.

guppi666

2018. május 16.

Elhasználtam de semmi extra, nem is vettem újra soha. És nagyon gyorsan fogy, pedig nem túl hosszú a hajam és nem is sokat tettem rá. Lehet azért nem lettem az olajok szerelmese mert szerencsés vagyok a hajammal és extra ápolók nélkül is szép. Maradok a sampon balzsam kombónál, mert bőven elég nekem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Celesty

2018. március 27.

Finom illata van, 1,5-2 hónapig nekem simán elég volt, Többi párját nem próbáltam még de szerintem hasonlóak. Nem ragad, és kevés mennyiség s elég az eloszlatásához :) Nekem bejött 5 csillag

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

Szabcsyka

2018. március 5.

Sokadij üvegcsét használom belőle. Remek illat, és szép haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Sokadij üvegcsét használom belőle. Remek illat, és szép haj.

Quwer

2018. március 3.

Pontosan teszi a dolgát! Nagyon szép ápolt fényes és selymes tincseket varázsol ! Az illata és az ára is remek ! Szerintem szuper !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.

kalmaniki

2017. november 19.

Számomra közel sem olyan hatékony, mint a zöld változat ugyanebből az Avon hajvégápolóból. Elég sokat kell használnom belőle, de még akkor sem az igazi, nem puhítja, fényesíti annyira a hajamat, mint szeretném. Elhasználgatom, de újra biztosan nem veszem. Az illata nagyon kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

Szanchi

2017. november 14.

Egy ideje már csak ezt az olajat használom. A szőkített, roncsolt hajamat teljesen rendbe teszi, szárítás után egyátalán nem látszik hogy szálkás a haj. Csodaszer :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Poppy99

2017. november 6.

Eléggé olcsón kapható, viszont nekem nagyon bevált. Szépen helyrehozta a hajam, azóta kevésbè töredeznek a hajvégeim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

Panni21

2017. szeptember 18.

Ahhoz képest, hogy viszonylag olcsó, nekem nagyon bevállt. Anyukámtól kaptam ajándékba, de egészbiztos újraveszem. Mostanában már csak ezt viszem fel kis mennyiségben szárításhoz, és sokkal szebb a hajam, mint korábban, amikor több (jóval drágább) terméket használtam egyidejűleg.
Nálam meglepően lassan fogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Nálam meglepően lassan fogy.

Axyka04

2017. július 10.

Hajmosás-szárítás-vasalás után szoktam használni, selymessé és puhává varázsolja a hajvégemet a sok káros hatás után. A második üveggel fogyasztom, és már nem is töredezik úgy a hajvégem. Az illata eszméletlen jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Hidratálók: Cyclomethicone, Caprylyl Glycol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.