Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: L.A.Izabella, Módosítva: 2017. február 5.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajformázók

Tükörfényt biztosít a hajnak, anélkül, hogy elnehezítené. Nedves és száraz hajra egyaránt alkalmazható. Kellemes illat.

Vanessza0420

2018. december 14.

Hajmosas utan mindig hasznalom. Konnyebben kezelheto tole a hajam es nagyon jo az illata :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 14.

AmandaAnonymus

2018. június 9.

Sokáig használtam, főleg a haj alsó felére. Kicsit elnehezíti a hajat. Az alkohol és a szilikontartalom miatt pedig a ragyogás csak a látszat, hosszú távon nem tesz jót, így most természetes alternatívát keresek. Addig is ünnepnapokon belefér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

shopaholic98

2018. március 6.

Hajápolási rutinom örökös tagja 😊 . Mikor nagy akció van rá, mindig beszerzem, mert imádom az illatát és tényleg nagyon fényessé teszi a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 6.

szandra058

2017. június 7.

Minden hajmosás után használom. Nélküle száraz, fénytelen lenne a hajam, de ez segít rajta. Tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

molnaradrikaa

2017. február 22.

Szerintem tökéletes! Én bátran merem ajanlani mindenkinek aki fényes hajat szeretne! 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

dfanni

2016. október 21.

Én általában a frissen megszáradt/szárított hajamra szoktam fújni, az illata nagyon szuper. Selymessé teszi a hajat, és könnyebben kifésülhető, de nekem csillogásban semmi pluszt nem ad a hajamhoz. Ha jó árban lesz, talán az illata miatt újraveszem, vagy amíg nem találok egy jobb terméket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 21.

AstroSue

2016. szeptember 5.

szőke hajon brutál jó. nagyon kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

szőke hajon brutál jó. nagyon kevés kell belőle.

Dea

2016. szeptember 1.

Hát sajnos én most jövök ide lehúzni ezt a terméket... Én úgy kaptam, nekem semmi pluszt nem ad a hajamhoz.Csak az illata miatt két csillag...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Nettweety

2015. november 1.

Nekem semmi extra. :/ Már arra is ritkán veszem a fáradságot, hogy érte nyúljak. Talááán egy icipicit fényesebb, de nem észrevehető. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 1.

GNóri

2015. augusztus 3.

Nem igazán szeretem az avonos termékeket, csak a tusfürdőket és a hajápolási kencéket. Legutóbb megrendeltem a hővédő spray-t és ezt a hajfény spray-t. Mivel hajmosás után mindkettőt használom, nem tudom, hogy külön-külön mennyire jók, viszont azt elmondhatom, hogy az együttes használatukkal nagyon szép fényes, selymes a hajam, és nincsenek szétnyílva a hajvégeim. Amit nagyon szeretek az avon hajápolási termékeiben, az az illatuk, hajmosás után még 2-3 nappal érzem is érzem a hajamon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, PEG-12 Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Amyl Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.