Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orsikimi, Módosítva: 2019. március 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Megújult csomagolás

Eltűnteti a zsírt a hajszálakról, a haj frissem mosott látszatát kelti, volument kölcsönöz a hajnak.

Anamie

2019. október 10.

A legeslegjobb száraz sampon amit használtam, pedig sokkal drágábbra is beruháztam már. Csodás tartást ad a hajamnak, eltünteti a zsírosságot és nem hagy fehér vagy fakó réteget. Befújás után törölközővel átdörzsöltem a hajam és kész is volt. Csak az illata, ami annyira sok, tömény, hogy le kellett cserélnem, mert már rám szóltak, hogy émelyítő ez az illat. Semmilyen parfümöt nem lehet mellette használni. Nagyon sajnálom, mert különben tökéletes lenne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

merdzso4

2019. szeptember 27.

Nekem bevált. Nem lesz tőle full fehér a hajam mint más szaraz samponoktól, igy kevesebb vele a macera. Két mosás közötti első használatnál ad egy kis tartást a hajnak. Nyilvan többnapos használatnál mar nem, de nem is arra van kitalálva.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

technodiva

2019. július 21.

Mint halottnak a csók... Az illata finom, de nagyon erős és sajnos egyáltalán nem tűnik frissebbnek tőle a hajam. Sajnálom, pedig nagy reményeket fűztem hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

Nusy89

2019. március 13.

Két csillaggal tudom értékelni ezt a terméket. A csillagok száma sajnos nem egyenlő a napok számával, amivel el tudom nyújtani a hajmosást. Max. 1 napig segít rajtam, de ahhoz is kb. a flakon negyedét a hajamra kell fújnom. Az "illata" viszont végigkísér azon az egy napon (szegény parfümjeim küzdenek vele, hogy melyikük a dominánsabb rajtam...) Lehet, hogy velem van a baj, mert a Batiste termékcsaláddal tudom összehasonlítani, ami 100x, sőt 1000x jobb ennél a terméknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

Mumus30

2019. március 11.

Valóban segít a kritikus napokon. Ki lehet vele tolni a hajmosást egy nappal. Nekem sötét hajam van, így vigyáznom kell, hogy fújom, mert sajnos fehér tud maradni a hajtő néha-néha. Elég erős az illata, de ez szerintem annyira nem zavaró. Vannak jobb termékek ennél, egyébként meg amit tennie kell a zsíros hajjal, azt megteszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

KuliKali

2019. március 7.

Ez is egy hiperszuper szárazsampon. 2 napot ezzel is rá lehet húzni a hajmosásra. Az illata kellemes, a jobbak közé tartozik mindenképpen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 7.

reka0305

2019. január 4.

Nagyon szeretem. Ezzel még 2 napot rá lehet húzni a hajmosásra. Finom az illata és jó áron van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

HDorina

2018. szeptember 25.

Előírásnak megfelelően használtam, de a hajam nem tűnt frissebbnek, pedig ódákat zengnek a száraz samponról. Nekem így elment a kedvem tőle. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

kittiszabo98

2018. szeptember 13.

Nekem nem vált be. Hiába próbálgattam, adtam neki újabb esélyt. Nekem nem használt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

vl

2018. június 29.

Alkalmanként bevált, de túl intenzív az illata... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

Alkalmanként bevált, de túl intenzív az illata... :(

Hidratálók: Propylene Glycol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.