Avon

Ár:   1449 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ágica, az összetevőket feltöltötte: Saphira, Módosítva: 2017. január 12.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajfestékek

A doboz tartalma:

• 1 db előkezelő (15 ml)
  • 1 db színelőhívó emulzió (70 ml)
  • 1 db hajfesték krém (48 ml)
  • 1 db utókezelő kondicionáló (20 ml)
  • 1 pár kesztyű
  • 1 db használati útmutató

A Csokoládébarna (6.7) hajfesték krém (48 ml) összetevőit töltöttem fel.

Renus

2019. augusztus 7.

anyukámnak festettem a haját, a sötét mahagóni árnyalattal.
szuper lett a színe, ugyanolyan mint a dobozon.
nem büdös egyáltalán, kellemes az illata.
annyi hogy folyosabb mint a többi festék, de nagyon jól befedi az ősz hajszálakat is.
és ami a legjobb hogy van elokezelo balzsam is hozzá,igy nem marad száraz a haj festés utan.
egyszóval ajánlom mindenkinek, jó ár érték arány.
termeszetesen 5 csillag!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

anyukámnak festettem a haját, a sötét mahagóni árnyalattal.
szuper lett a színe, ugyanolyan mint a dobozon.
nem büdös egyáltalán, kellemes az illata.
egyszóval ajánlom mindenkinek, jó ár érték arány.
termeszetesen 5 csillag!!

marysidehouse95

2018. november 12.

A világosszőke árnyalat konkrétan be sem fogta a szőkített hajamat.
Semmit nem csinált vele.
Borzalmas minőségű termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

A világosszőke árnyalat konkrétan be sem fogta a szőkített hajamat.
Semmit nem csinált vele.
Borzalmas minőségű termék.

GergelyneTesiVass

2018. március 25.

A világos aranybarna árnyalatot használom. Festés közben nem csípi a fejbőrt. A szín megegyezik azzal, amit a doboz alapján várhatunk. Hosszú hajra is elég egy tubussal. Megfelelő ár-érték arány.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 25.

pupaj

2017. november 12.

Tökéletes!
Sok festék van benne, TARTÓS, és a szín az ősz tövektől, a hajvégekig egyenletes lesz! rendszeresen vásárolom családtagnak már jóideje, sok nevesebb, drágább és "minőségibb" hajfestéket kenterbe vág. több mint 1 éve rendszeresen használjuk, fogjuk is míg ilyen szuper .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Tökéletes!

skin

2017. augusztus 28.

Az extra-világos szőke árnyalat nagyon szép ezt használtam, nem lettem hirtelenszőke tőle. Régóta kerestem a tökéletes színt, ebben találtam meg. Az előkezelője megvédi a hajat a kiszáradástól, ugyan mindig minőségi festékkel volt festve a hajam ,de ennyire fényes élettel teli eredményt még egyik sem produkált. Ez nem lett fehér nem lett ,,pipisárga" , hanem pont jó az árnyalat. Az ősz szálaimat is szépen befedte. Újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 28.

baranyeszter

2017. augusztus 24.

Imádom. Nem büdös, nem folyik, nem marja a bőröm.
Nálam veri a drogériában kapható kínálatot, ráadásul állatkísérletmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Imádom. Nem büdös, nem folyik, nem marja a bőröm.
Nálam veri a drogériában kapható kínálatot, ráadásul állatkísérletmentes.

Csibedli

2016. augusztus 18.

Évekig használtam, a legjobb hajfesték amivel valaha dolgom volt, bár kicsit drága. Szerintem úgy jó ahogy van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Leoka

2016. március 29.

Könnyű felvinni, könnyű lemosni, még a szín is hasonlított a dobozon szereplővel, de a szerelem elmaradt.
5.3 és 6.3 színeket próbáltam középbarna, már festett hajra. Nem volt egyenletes a fedés, az árnyalatokkal nem bírt és talán több lett a vörös árnyalat mint számítottam rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 29.

timikee7

2015. október 5.

Világosíteni szerettem volna az amúgy is világos barna hajamon, de ezzel csúnyán melléfogtam.. Olyan volt a hajam, mintha őszülnék, ráadásul foltosan fogta be. Régóta festem a hajam, nem én voltam a béna:) utána vettem boltba másik hajfestéket és eltüntette ezt a borzalmat.. Soha nem venném újra. Viszont pozitívum, hogy nem annyira büdi

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

susiebeam

2015. szeptember 17.

Sötét mahagóni vöröset használtam. Az első tapasztalat nagyon jó. Nagyjából minden otthoni hajfestéket kipróbáltam már több-kevesebb sikerrel, gondoltam miért ne adnék ennek is egy esélyt. A leggyakoribb hibákat sikerült kikerülni: állaga megfelelő, a hajtöveim ugyanolyan színűek mint a hajvégek, befogta a szín a hajam, sőt, olyan mint a dobozon. Sok hajfesték után még napokig ereszti a hajam a színt, ezt most úgy érzem sikerült rövid idő alatt teljesen kiöblíteni. És mivel a kézügyességem egy T-Rexé, általában a homlokom/arcom/fejbőröm is kap egy kis színt - ezeket is azonnal sikerült lemosni sima vízzel, nem úgy mint több márkás festék esetében. Eddig egyetlen negatívum hogy az illata nem túl kellemes festés közben, de ezért nem vonnék le pontot mert ez egy hajfesték :) ha jó az illata az plusz lehet de nem alapkövetelmény.
Eddig 5-ös, de majd 2-3 hét múlva jelentek a tartósságáról is.
Update: sajnos azért ez is gyorsan fakul, így négyeske lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

Eddig 5-ös, de majd 2-3 hét múlva jelentek a tartósságáról is.
Update: sajnos azért ez is gyorsan fakul, így négyeske lett.

Antioxidánsok: Erythorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.