Avon

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vasas.vivi, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajformázók

Dús hatásúnak mutatja a frizurát, tartást kölcsönözve a hajtöveknek. A fehérjemolekulák belülről dúsítják a hajat. A strukturális polimerek beburkolják a hajszálakat és dúsabbnak mutatják a hajat.

cicamokusz

2018. november 8.

Mindenre alkalmatlan termék. Áll egy ideje a polcomon, szerintem most jött el a végső leszámolás ideje: kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

gothy

2018. augusztus 25.

Most találtam meg, még évekkel ezelőtt vettem. Alig hiányzik belőle, ami azért sokat elmond. Dúsítás??? A hajam teljesen összeragadt tőle, pedig nem fújtam rá a fél flakont. Minden használat után mehettem hajat mosni. Pocsék termék, nem véletlen, hogy nem gyártják már. Kár. hogy nem lehet fél csillagot adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Kesudio

2017. január 4.

Nagyon-nagyon régóta megvan, úgy érzem sosem fog elfogyni, már azon is gondolkodtam, hogy kuka, csak sajnálok bármit kidobni, amire költöttem. Néha nagy ritkán kínomban használom. Az illata fodrász szalonos, erős, nekem tetszik. Körülbelül ennyiben kimerül a tudása. Semmit nem dúsít, sőt nekem kifejezetten lelapul és zsíros lesz tőle hajam. Reggel befújom, és délben már úgy nézek ki, mint aki 3-4 napja nem mosott hajat. Ráadásul nekem irritálja is a fejbőröm. Pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 4.

adrikovi

2016. szeptember 22.

Semmit nem használ a hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Semmit nem használ a hajamon.

Sz.Brigi

2014. december 30.

Régóta megvan én igazából csak egy minimális dúsítást látok... Sajnos..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 30.

Régóta megvan én igazából csak egy minimális dúsítást látok... Sajnos..

karakumsivatag

2014. november 16.

Nekem egyelőre tetszik. Jó az illata és ezzel könnyebben be is tudom szárítania hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 16.

nyarigabi

2014. május 13.

Hajdúsításra alkalmatlan, az illata a szokásosan erős Avonos samponillat, nesze-semmi-fod-meg-jól cucc. Soha nem veszek semmit az Avontól, családtagtól szoktam ajándékba kapni őket, van, amit szeretek, de a hajra való termékeik kritikán aluliak szerintem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 13.

asztromélia

2013. szeptember 13.

Én semmi különös dúsítást nem tapasztaltam. Arra használtam hogy mikor beszárítom a hajam tovább maradjon meg a formája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 13.

mona89

2013. augusztus 28.

Nekem semmit nem ért...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

Nekem semmit nem ért...

miomio

2013. március 6.

Még a régebbi volt nekem is otthon. Nekem nem tetszett az illata. A hajtövemre használva fura ragacsos lett a végeredmény. Max annyira volt jó, hogy fixálta a hajam, amikor feltupíroztam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 6.

Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Búzából előállított amino savak (a fehérje alap építő kövei), melyek a CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrvédő és nyugtató összetevő.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.