Avon

Ár:   629 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: ALettah, Módosítva: 2024. május 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Az Avon 2 az 1-ben hajfénysampon és balzsam minden hajtípusra gyengéden tisztít és kondicionál.

• segít visszaadni a haj természetes ragyogását
  • B5 provitaminnal és Multishine technológiával
  • gazdag habot képez
  • kellemes illatú
  • akár mindennapos használatra

Renus

2018. augusztus 10.

ez egy nagy nulla! olyan száraz és kifésülhetetelen lett a hajam már 1 használat után hogy az borzalom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Mona29

2017. december 1.

Akciósan véve nem rossz érték ár arányban. Az illata nagyon finom, a habja selymes, jól tisztit. Viszont a flakon vége felé, mintha gyakoribb hajmosásra lett volna szükségem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 1.

Lovemyhair

2017. szeptember 11.

Nem kezd hamar zsírosodni a hajam amikor ezzel mosom, viszont iszonyatosan korpázik. Édesanyám évek óta ezt használja és neki tökéletesen bevállt. Én inkább maradok a Head n shoulders samponjainál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

LiliMinda

2017. június 16.

Mikor ezzel mostam hajat, szaritas utan mar azonnal zsirosnak tunt, de a kimosast nem igenylo balzsamja egesz jo

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 16.

Barbinc

2017. május 23.

Két barátnőmnek vettem ajándékba! Mind a ketten odáig vannak érte.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 23.

Két barátnőmnek vettem ajándékba! Mind a ketten odáig vannak érte.

erilan

2017. május 9.

Még szerencse hogy csak 400 ftot dobtam ki rá. :/ fényt azt látok a hajamon, de ilyen rosszat a hajammal ritkán tett egy sampon, ragacsos lett tőle, nehezen fésülhető, még akkor is ha utána hajpakolast használtam. Jó illata sem lett, nincs nagyon illata. Többet nem veszek ilyet az biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 9.

vwrita91

2017. március 28.

Sok jót olvastam róla, így mellette döntöttem. Sajnos nagyon nem jött be. 2 hete használom, azt hittem nem mosom ki alaposan a hajamból azért marad ilyen "ragacsos" hatása, össze van állva hajmosás után. Többször használtam, nagyon-nagyon kimosom és mégis. Ugyan úgy mint a syoss. Hamar zsírosodik a hajam, 3. nap már össze kell kötnöm, annyira.... Ezek a samponok nem tisztítják rendesen. Schauma és a Palmolive gyógynövényese jött be eddig, valamint a VU2. Elajándékozom valakinek a családban, én el nem használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

ALettah

2017. március 22.

A samponok világa valahogy nem az én világom - néhány botrányosan rossz terméktől eltekintve az én fejemen mindegyik ugyanazt produkálja, nem sok különbséget szoktam észrevenni a szuper drága vagy a sima DM-es termékek hatása között. Most épp erre esett a választás. A hajam középhosszú, hamar zsírosodó, egyenes, vékonyszálú de meglehetősen dús. Nincs az a termék vagy maga az atyaúristen, amivel ne lenne második nap végére picit lapos, harmadik napra pedig kötelezően mosnivaló, ez alól ez a termék sem kivétel.
Mivel egy nagy 400 ml-es flakont szereztem szuper olcsón, már jó ideje használom, eddig teljesen meg vagyok vele elégedve. Gondot nem okozott, a hajam szép fényes, talán egy hangyányit könnyebb kifésülni, de úgyis használok kiegyenesítő sprayt. Az illata a szokott avonsamponos - én szeretem, ezzel nincs gond.
Ár-érték arányban nekem megérte, semmi kifogás, részemről öt csillag.

PS. Ha van valakinek "Hűha" samponélménye, árulja már el, nekem tényleg az a tapasztalatom, hogy szinte mindegy, mivel mosom, ugyanúgy néz ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 22.

Ár-érték arányban nekem megérte, semmi kifogás, részemről öt csillag.

RibizliGizi

2017. március 13.

Akciósan vettem, gondoltam kipróbálom... Hmmm, többet nem fogom ezt a tipust venni. Bár nem zsírosodott be hamarabb tőle a hajam, mint ahogyan azt olvastam ezzel a samponnal kapcsolatban, száraz sem lett... viszont az érzés amit okozott.... Frissen mosott hajam száradás után össze volt tapadva, nehéz volt kifésülni, nem esett jól beletúrni. Érezhetően tapadt! :( Napról napra jobban összeállt. Alig vártam hogy pár napos legyen és újra megmossam másik samponnal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 13.

Clandestine

Korcsoport: >54
2016. december 1.

Remélem csak a csomagolás változott, mert én évek óta használom ezt a sampon! Vannak kilengéseim amikor megpróbálkozok mással, de mindig csalódok így visszatérek ehhez. Mivel sampon és balzsam egyben, lerövidíti a hajmosást. Fényes és selymes tőle a hajam és ami nagyon fontos, hogy nem viszket a fejbőröm a használata után. Nekem bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. december 1.

Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.