Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vimav, Módosítva: 2015. március 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

picurcica

2016. november 29.

Ajándékba kaptam, de bár ne kaptam volna. Borzasztóan csípett, égett az arcom mikor felkentem. A bőröm kivörösödött, viszketett. Másnapra elkezdett hámlani az egész arcom.

Nem tudom kinek az arctípusához fejlesztették ki, de csak óvatosan vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

Nem tudom kinek az arctípusához fejlesztették ki, de csak óvatosan vele!

lillaakarpati

2015. december 31.

Másfél hétig használtam és olyan pattanásaim lettek tőle amilyen még sosem volt...egyáltalán nem történt semmi jó. Abbahagytam és minden ujra oké,soha többet nem használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 31.

Edit87

2013. november 16.

Nem igazán barátkoztunk meg. Nekem nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 16.

Nem igazán barátkoztunk meg. Nekem nem jó.

gerdus

2013. július 31.

Ő az abszolút kedvenc, úgy érzem önszántamból sose hagyom el :) pillanatok alatt beszívódik, az én nem túl nagy igyényű arcbőrömet pont megfelelően hidratálja, puhává és selymessé varázsolja, egyszerűen imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 31.

Samybubu

2013. július 8.

Egy hétig használtam, több pattanásom is lett, pedig előtte soha. Amúgy kellemes az állaga, jó érzés a bőrön, de így tuti nem kenem megint magamra.. Pedig úgy örültem, hogy végre nem bioderma árkategóriában találtam mindennapi hidratálót, de túl szép volt, hogy igaz legyen. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

csokilany

2013. május 5.

Kellemes felkenni, gyorsan beszívódik, hidratál, akciósan megéri, de teljes áron semmiképpen, annyiért már sokkal jobbakat lehet kapni, Semmi extra, egy átlagos krém, de legalább pattikat nem csinál... én már az ilyen apróságnak is örülök, annyi sok csalódás után...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 5.

fiorentina914

2013. április 5.

Ez a legjobb krém, amit eddig használtam! Nagyon könnyen, és gyorsan felszívódik. Frissít, hidratál. Az illatát is imádom. Egy baja van, hogy nagyon drága ... Nagyon simává teszi a bőröm. Kár, hogy csak 5 csillagot lehet tenni :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

alfie21

2013. április 1.

Nekem kicsit nudli kategória. Száraz bőröm van, nos erre szinte semmit sem ért. Ajándékba kaptam (én soha nem vásárolnék avon termékeket, nekem nem szimpik), kb. félig el is használtam, aztán odaadtam anyának, de neki sem jött be. Nagyon gyenge termék, de lehet, hogy csak az én bőrömnek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 1.

VeraTala

2013. április 1.

Imádom! Könnyen felszívódik, tetszik az illata, az állaga, kevés is elég, és a bőrön mindig ujjong tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

dudorka

2013. március 3.

Nagyon szeretem; ahhoz képest, hogy könnyű gélkrém, nagyon jól hidratál, emellett mégsem érzem zsírosnak a bőröm 1-2 óra múlva. Az is szuper, mikor csak egy-két perc múlva viszem föl rá a bb krémet, mert egyáltalán nem kukacosodik, szinte azonnal felszívódik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Hydroxyethyl Urea, Glucose, Butylene Glycol, Urea, Erythritol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Színezék. Lilás piros.