Avon

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Lolychan, az összetevőket feltöltötte: dandy93, Módosítva: 2020. április 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ragyogásfokozó tonik, mely energizálja a bőrt és javítja annak tónusát. Segít növelni a bőr nedvességszintjét és csökkenteni a károsodásokat, melyek a bőr öregedéséhez vezethetnek.

Lancia

2022. április 10.

Csak egy normális tonikot akartam, ami nem vállalja túl magát, nem old meg mindent, "csak tonik". Kivételesen azt is kaptam, a feladatát remekül ellátja, nem irritál, kellemes használni. Részemről marad, amíg gyártják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 10.

tothbernadett

2022. március 26.

A C vitamin bőrre gyakorolt jótékony hatásai miatt vettem meg, de ezek a C vitaminos készítmények valahogy nem jönnek be nekem. Nem látok változást a bőrömön, pedig most vettem észre, hogy még glikolsav is van benne. Egy átlagos tonikként tudom értékelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 26.

Flortim

2021. március 18.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Tonikra volt szükségem, így hát próbaképpen esett rá a választásom. Ár/érték arányban megfelelő. Nem tudok rosszat mondani rá. Az én bőröm szereti, nem okozott irritációt. Igaz, nem érzékelem, hogy ragyogásfokozó hatása lenne, de nem is emiatt vettem. Számomra nem erős az illata sem. Gazdaságos kiszerelésű, szeptemberben vettem, azóta is használom napi szinten, és még van az aljában egy kevés. Már meg is vettem a következő flakonnal, nem áll szándékomban lecserélni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Celaena

2021. március 14.

Az egyik olyan Avon termék, amik használ is és jó is. A textúrája könnyű, bár az illata kissé erős, de nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 14.

danyadi77

2021. március 6.

A glikolsav fogott meg benne, mostanában keresem a hámlasztó tonikokat. Az itteni néhány vélemény alapján úgy gondoltam, egy próbát megér ennyiért. Az illata meglepően erős, igyekszem most már kerülni az ilyet, bár bírja a bőröm, de tulajdonképp tetszik. Alkohol a hámlasztós termékekben előfordul, úgyhogy nem volt meglepetés. Nem hámlaszt túlságosan, attól nem kell félni, de azért én sem ezt használom minden nap. Valószínű újravevős lesz, ha addig nem lesz gondom vele

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 6.

Puszedli83

2021. február 1.

Amikor megrendeltem még nem volt ide feltöltve, így nem tudtam utána nézni. Csak amikor már megérkezett láttam, hogy alkohol és parfüm is van benne. Ettől függetlenül az én bőröm szereti. Nem okozott semmi irritációt, nem szárít. Igaz nem használom mindennap. Sokáig elég és az ára is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 1.

Virvatuli

2021. január 27.

Hát ez nagy melléfogás volt. Persze úgy kell nekem, miért nem vettem normális tonert (vagy miért nem néztem meg jobban az incit), de hát másoknak bejött, én meg épp nagyon vágytam egy c-vitaminos tonikra. Gyakorlatilag illatosított alkohol egy kis glikolsavval, csíp, ragad, irritálja a szemem (pedig nyilván nem kenem szemkörnyékre), nem szereti a bőröm. Valahogy azért elkenegetem, de ráadásul baromi nagy kiszerelés, alig látszik rajta, hogy használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 27.

Harmat

2020. november 6.

Ez a tonik nagyon el lett találva. Nem vagyok nagy avonos, de érdemes körülnézni a kínálatban. Ki lehet fogni a tutit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 6.

agi.greendaygirl

2020. július 29.

az ultimate 7s emulzió nyári alternatívájaként rendeltem, az ugyanis egy elég szilikonos, testes arcravaló, és nehezen viselem melegben. Nem mondom, hogy hatásra ez ugyanolyan, mert nem hámlaszt sztem olyan erősen, mint az emulzió. Viszont talán a sok nap miatt nem is baj ez. Hámlaszt, és baromi könnyű. Az illata - most már tudom- kicsit a precieve parfümre emlékeztet :)

sztem ennyi pénzért nagyon jó kis cucc, könnyű, egyszerű használni, puhít, nekem ebben a melegben nem is kér mást a bőröm, nem kell fölé hidratáló

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

nettivigh

2020. május 1.

Szerintem az Avonnak nem volt még ilyen jó terméke. Pontosan azt adja amit ígér, fillérekért. Csodaszép bőr, ragyog, hidratál és feltölt. Nagyon jó. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 1.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Glycerin, Propanediol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Panthenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.