Avon

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: vixy07, az összetevőket feltöltötte: Alaya, Módosítva: 2021. november 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Regeneráló szérum, amely akár 7 nap alatt segíthet felvenni a harcot a bőröregedés 7 jelével.* A klinikai vizsgálatokban részt vevő nők 100%-ánál** mutatkoztak eredmények! Segít csökkenteni a ráncok külsejét, javítani a bőr teltségét, helyreállítani a bőr simaságát, helyreállítani a bőr ragyogását, csökkenteni a pórusok láthatóságát, javítani a bőr a rugalmasságát, helyreállítani a bőr feszességét. * 206 fő bevonásával végzett fogyasztói véleményfelmérés alapján. **51 fő bevonásával végzett klinikai vizsgálatok alapján. Minden résztvevőnél javulás mutatkozott a vizsgált tulajdonságok legalább egyikében.

Csak ma 2150,-Ft Avon Anew Regeneráló Szérum
Ár: 2150 , Eladó: TTCo
Állapot: ÚJ, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, fizetés banki utalással után postázom
Avon Anew Regeneráló Szérum
Ár: 2000 Ft+ postaköltség , Eladó: mzsuzs91
Állapot: Új, bontatlan., Helyszín: Pécsvárad, fizetés: Utalással+foxpost/posta, személyes átvétel: Pécs

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

yvie

2022. május 27.

Pixiboxban jutottam hozzá, igazából 2 dolog ami baromira zavar: 1.nem tudjuk mi az a protinol.. 2. Illata.Nagyon durván parfümös, amit nem tudok mire vélni, szerencsére irritációt nem okozott. A termék ettől eltekintve rendben van, en megvarom míg beszivodik, és utánna fenyvédőzok,igy nem leszek diszkogomb :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 27.

c_andersen

2022. április 7.

Egy üveggel már elhasználtam, újraveszem. Nagyon szépen kisimítja a bőrömet. Este és/vagy reggel is használtam a hidratáló alá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 7.

NovakneViki

2022. március 30.

A pixibox 9. szülinapi kiadásával jutottam hozzá ehhez a szérumhoz. A csillámló kinézete miatt először nappalra próbáltam, gondoltam ad egy kis ragyogást a fakó arcnak, de nekem estére jobban bevált, mint nappalra. A márka részéről örültem volna, ha kicsit több infót adnak, hogy mi is pontosan a protinol? A regenerálást tényleg véghez viszi, és, ahogy Moony is írta egyaránt beválik a 30-as korosztálynak és egy komplett generációval idősebb korosztálynak is.
Akinek a katalógus alapján felkeltette az érdeklődését, annak érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 30.

madri

2022. február 24.

Kellemes, gyorsan beszívódó, jó állagú krém. Kellemes érzetet hagy az arcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 24.

Kellemes, gyorsan beszívódó, jó állagú krém. Kellemes érzetet hagy az arcon.

Moony

2022. február 16.

Nekem bevált. Szinte azonnal beissza a bőröm, pedig nagyon zsíros bőröm van. Használat után kellemes telt érzetű lesz tőle, nem zsírosítja tovább. Én 30 vagyok, de a 60 éves anyukám is használja, neki kényesebb a bőre, de szintén nagyon meg van vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 16.

zonga

2021. december 5.

Egyelőre tetszik, de mivel csak a napokban kezdtem használni, a hatásáról még nem tudok beszámolni. Rózsaszínes színű, megfelelő állagú a szérum (nem túl híg, nem túl tömény.) Jól kenhető, és a felkenés után már elég jól hidratál is. Én szeretem, hogy látom, mennyi van még az üvegben. A hatását meglátjuk. De ha már szinten tart, az sem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 5.

szederke

2021. november 20.

Egy hét használat után, nem hogy javított,hanem rontott a bőrképemen. Olyan részeken is kijöttek apró pattanások, ahol eddig szinte soha. Furcsa ragacsos érzetet hagy maga után, nappalra egyáltalán nem tudtam használni. A Pixiboxban volt, így próbálgattam eddig, de egyébként sose adtam volna pénzt önmagában ezért a termékért. Abból a szempontból érdekes volt beletenni a dobozba, hogy ez alapján az ember továbbra is elkerüli majd az Avon termékek vásárlását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 20.

Hidratálók: Glycerin, Hydroxyethyl Urea, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Niacinamide, Caprylyl Glycol, Urea
Vitaminok: Niacinamide

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.