Avon

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Avon.hu-n megnézem

A krémet feltöltötte: vixy07, az összetevőket feltöltötte: Alaya, Módosítva: 2021. november 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Avon.hu,

Regeneráló szérum, amely akár 7 nap alatt segíthet felvenni a harcot a bőröregedés 7 jelével.* A klinikai vizsgálatokban részt vevő nők 100%-ánál** mutatkoztak eredmények! Segít csökkenteni a ráncok külsejét, javítani a bőr teltségét, helyreállítani a bőr simaságát, helyreállítani a bőr ragyogását, csökkenteni a pórusok láthatóságát, javítani a bőr a rugalmasságát, helyreállítani a bőr feszességét. * 206 fő bevonásával végzett fogyasztói véleményfelmérés alapján. **51 fő bevonásával végzett klinikai vizsgálatok alapján. Minden résztvevőnél javulás mutatkozott a vizsgált tulajdonságok legalább egyikében.

Ár: -- , Eladó: Avon.hu
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:házhozszállítás, csomagautomaták és csomagátadópontok

eeeee

2024. január 23.

Kb fél éve vettem, de nem nagyon használtam, mert bár nem rossz termék, de nem is nyújt semmi extrát. Hamar beszívja a bőröm, nem ragad, nem csillog, kellemes viselet, de nem látok változást a bőrömön.
Az nem értem, hogy többen írják, hogy túlparfümözött... hát az enyémnek nincs semmi illata, szóval nálam ez is jó pont, mégis a polcon várakozott egészen tegnapig amikor nem volt kéznél egyik kézkrémem se és nagyon be kellett kenni a kezem és ezt nyomtam rá jó bőven. A száraz, kicsit dörzsis téli kezemmel konkrétan csodát tett. Nem is értem hogyan, mert ennél a kis cuccnál sokkal drágább, profi kézkrémek nem hoztak ekkora változást egy bekenést után. Azóta bekentem vele éjszakára is és reggelre konkrétan babapopi puhaságú lett a kezem, emiatt jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 23.

isabelle007

2023. december 17.

Sajnos nagyon nem. Túlparfümözött szérum, semmilyen pozitív hatásról nem tudok beszámolni, mintha fel sem tettem volna...apró kásákat okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. december 17.

zonga

2022. december 11.

Egyelőre tetszik, de mivel csak a napokban kezdtem használni, a hatásáról még nem tudok beszámolni. Rózsaszínes színű, megfelelő állagú a szérum (nem túl híg, nem túl tömény.) Jól kenhető, és a felkenés után már elég jól hidratál is. Én szeretem, hogy látom, mennyi van még az üvegben. A hatását meglátjuk. De ha már szinten tart, az sem rossz.
UPDATE: Már többször újravettem, szeretem. Nem csodaszer, a mindennapokban nem is feltűnő a hatása, inkább akkor látszik (a hiánya), mikor nem használom. Már közel az ötvenhez igényli az arcom a szérumokat, és ha épp nem használok, akkor azt azért nagyon megérzi a bőröm. Ezt szeretem. A pumpás adagoló is praktikus (sokkal jobb, mint egy pipettás szérum), emiatt könnyen adagolható. Sokáig elég, és az ára is elfogadható (akciósan meg pláne.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. december 11.

yvie

2022. május 27.

Pixiboxban jutottam hozzá, igazából 2 dolog ami baromira zavar: 1.nem tudjuk mi az a protinol.. 2. Illata.Nagyon durván parfümös, amit nem tudok mire vélni, szerencsére irritációt nem okozott. A termék ettől eltekintve rendben van, en megvarom míg beszivodik, és utánna fenyvédőzok,igy nem leszek diszkogomb :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 27.

c_andersen

2022. április 7.

Egy üveggel már elhasználtam, újraveszem. Nagyon szépen kisimítja a bőrömet. Este és/vagy reggel is használtam a hidratáló alá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 7.

NovakneViki

2022. március 30.

A pixibox 9. szülinapi kiadásával jutottam hozzá ehhez a szérumhoz. A csillámló kinézete miatt először nappalra próbáltam, gondoltam ad egy kis ragyogást a fakó arcnak, de nekem estére jobban bevált, mint nappalra. A márka részéről örültem volna, ha kicsit több infót adnak, hogy mi is pontosan a protinol? A regenerálást tényleg véghez viszi, és, ahogy Moony is írta egyaránt beválik a 30-as korosztálynak és egy komplett generációval idősebb korosztálynak is.
Akinek a katalógus alapján felkeltette az érdeklődését, annak érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 30.

madri

2022. február 24.

Kellemes, gyorsan beszívódó, jó állagú krém. Kellemes érzetet hagy az arcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 24.

Kellemes, gyorsan beszívódó, jó állagú krém. Kellemes érzetet hagy az arcon.

Moony

2022. február 16.

Nekem bevált. Szinte azonnal beissza a bőröm, pedig nagyon zsíros bőröm van. Használat után kellemes telt érzetű lesz tőle, nem zsírosítja tovább. Én 30 vagyok, de a 60 éves anyukám is használja, neki kényesebb a bőre, de szintén nagyon meg van vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 16.

szederke

2021. november 20.

Egy hét használat után, nem hogy javított,hanem rontott a bőrképemen. Olyan részeken is kijöttek apró pattanások, ahol eddig szinte soha. Furcsa ragacsos érzetet hagy maga után, nappalra egyáltalán nem tudtam használni. A Pixiboxban volt, így próbálgattam eddig, de egyébként sose adtam volna pénzt önmagában ezért a termékért. Abból a szempontból érdekes volt beletenni a dobozba, hogy ez alapján az ember továbbra is elkerüli majd az Avon termékek vásárlását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 20.

Hidratálók: Glycerin, Hydroxyethyl Urea, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Niacinamide, Caprylyl Glycol, Urea
Vitaminok: Niacinamide

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Természetes módon a vizeletben található, de a kozmetikumokban mesterségesen előállított ureat használnak. NMF (természetes hidratáló elem), mely a bőrben természetesen is megtalálható, és fontos szerepet játszik a bőr megfelelő hidratáltságának fenntartásában. Kis mennyiségben hidratáló, vízmegkötő, bőrbarriert erősítő anyag, nagyobb mennyiségben (40% felett) azonban gyulladást okozhat, viszont kimutatták, hogy keratolitikus hatása révén jelentősen csökkenti a súlyos bőrszárazságot és az érdes, megvastagodott textúrát pl. lábra szánt bőrkeményítés eltávolító termékekben és hatékonynak bizonyulnak a túlzott kiszáradással járó bőrbetegségek, például az ichthyosis, a xerosis, a pikkelysömör, az ekcéma és a seborrhoeás dermatitis esetén.