Avon

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wednesday.nikike, Módosítva: 2020. május 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Revitalizálja és simítja a bőrt, javítja annak textúráját, helyreállítja annak fiatalos ragyogását.

• fiatalosabb megjelenést, simaságot kölcsönöz a bőrnek
  • javítja a bőr szerkezetét
  • C-vitaminnal
  • nem kell kerülnöd a napfényt a termék használata mellett, azonban javasoljuk, hogy használj fényvédő termékeket

Avon Anew Vitamin C Radiance Maximising Serum
Ár: 2000 Ft , Eladó: beautyanna
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy futárszolgálattal
Ár: 1500 Ft , Eladó: PinkMcFreeze
Állapot: Újszerű, 1 alkalommal próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Kp vagy banki utalás után postán maradó ajánlott levélküldemény

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Yura

2020. július 26.

Kipróbálásra kaptam ezt a terméket, még soha nem használtam c vitaminos szérumot, szóval nem tudom mire kellett volna számítsak, de ez a szérum még így is alul teljesített. Elsősorban ha már egyzser telenyomják parfümmel meg más illatanyagokkal, akkor jó lenne ha nem lenne ilyen büdös. Másrészt olyan ragacsos érzetet hagyott a bőrömön, hogy el nem tudom képzelni hogy ez valaha is beivódik. Én mindenesetre nem vártam meg és inkább lemostam, így a hatásáról nem tudok és nem is akarok tudni. Inkább kipróbálom a Purito c vitaminos szérumát. Az még olcsóbb is és megbízhatóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 26.

vikhjs

2020. július 23.

Én is vártam már, hogy megérkezzen a termék, igaz csak pár mintát kértem, hogy kipróbáljam, mielőtt megveszem teljes áron a szérumot. Egy hete használom, és azt vettem észre, hogy sokkal "életre valóbb" az arcom. Kevésbé sápadt, és nagyon puha lett. A szaga nekem sem tetszik, de aki használt már c vitamin szérumot, az tudja hogy általában ilyen a szaguk, sajnos.
A pórusokat valóban mintha tömítené, de ha egy teljes (és jól) összeállított arcápolási rutinba van beépítve, gondot nem okoz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 23.

hdora87

2020. június 27.

Nagyon vártam, hogy kipróbálhassam ezt a terméket. Éjszakára próbáltam, viszont nem fogom újravenni, mert alig várom, hogy elhasználja. Sajnos az illat megmarad a kezemen, hiába mosom meg másnap is egész nap érzem ezt a "fémes" illatot, a arcomon is, ami nagyon erős és zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

jane79

2020. május 7.

Nagyon vártam, hogy kipróbálhassam ezt a terméket. Éjszakára szoktam használni, reggelre valóban hidratált a bőröm. Viszont nem fogom újravenni, mert alig várom, hogy elhasználjam, sajnos az illat megmarad a kezemen, hiába mosom meg másnap is egész nap érzem ezt a "fémes" illatot, ami nagyon erős és zavaró. Kicsit irritálja a bőröm és ragad. Kár mert sokat vártam tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 7.

Skylin

2020. május 1.

Valóban fura állagú és az illatától sem dőltem el. Azért kap 4 csillagot, mert hetente egyszer este használva nagyon jó a bőrömnek. Reggelre puha és ragyogó lesz tőle a bőröm. Mindennapos használat mellett kicsi piros pattanásaim lesznek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 1.

barbikovacs

2020. április 19.

Rendeltem 5 db mintát belőle, mert sokalltam az árát (Németországban drágább az Avon).... És milyen jól tettem. 3 napig használtam, ebből az első 2 napon fantasztikusan elégedett voltam vele, viszont a harmadik napon azt vettem észre, hogy az arctisztítás ellenére "nem tiszta" a bőröm. Eltömődött pórusok, stb.
Abbahagytam, azóta tiszta a bőröm, a mintákat elajándékoztam, a barátnőm csodaszernek tartja.
Szóval jó krém, csak nem az én bőrömre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

Szóval jó krém, csak nem az én bőrömre.

Kvivienn96

2020. április 14.

-Ragacsos hatása van
-Bármilyen krémet teszek rá, akkor nehezen bírja a bőröm és irritál
-Az illata túl erős
-Nem venném újra

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

-Ragacsos hatása van
-Bármilyen krémet teszek rá, akkor nehezen bírja a bőröm és irritál
-Az illata túl erős
-Nem venném újra

TamaraS

2020. április 14.

Elkezdtem használni egy pár hete, lényegesebb változást nem vettem észre és nem tudom csinál-e valamit. Nálam nem zavaróan ragad és könnyen fel is szívódik. Egyedül az illata ami nem tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

széva

2020. március 12.

Ez a cucc kétszer is fel van töltve. Kicsit más az üvege,de ugyan az a felirat. Én nem bírtam a fémes szaga miatt elhasználni (sajnos)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 12.

bessie

2020. március 10.

Imádom ezt a C vitaminos, olajos szérumot. Nem szívódik be hamar, viszont sokszor csak arckrémmel használom, otthon néha magában, és csodát tesz a bőrömmel. Abszolút újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 10.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, BHT
Hidratálók: Propanediol, Glycerin
Vitaminok: Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.