Avon

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nemethanna196, az összetevőket feltöltötte: Poptie, Módosítva: 2018. június 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Friss és felemelő kölni édes gyöngyvirág, érzéki borostyán és mandarin illattal.

Ár: 1000 , Eladó: ahdruhkfjkhdjdsd
Állapot: sose hasznalt, Helyszín: Budapest XI., fizetés: Szemelyes atvetel, vagy Foxpost
Ár: 900 Ft , Eladó: Maddie
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel/posta/csomagautomata (száll. ktsg. a vevőt terheli)

Bellana

2021. március 19.

Frissítő, citrusos virágos illat, nyáron el tudom képzelni, hogy nagyon kellemes, lágy illat. Én sajnos nem szeretem a citrusos illatokat, de aki kedveli annak szuper, viszonylag tartós is és nem drága :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

Esztuci

2020. március 29.

Nagyon olcsón jutottam hozzá. Szeretem az illatát, szerintem megéri az akciós árát. Tartósságát tekintve jobb mint egy testpermet, de messze elmarad egy parfümtől. Ennek ellenére tavasszal és nyáron szeretem ezt használni. Hűs, kellemes, frissítő érzés a melegben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 29.

tátombák

2019. január 30.

Nagyon kellemes illat, hatalmas kiszerelés és jó árban van. Engem valamiért nagyon emlékeztet a rózsaszín Adidas parfümre. Amikor először volt a katalógusban nem kölni néven futott, hanem azt hiszem parfümpermetként, aminél azért sokkal inkább belefér az, hogy nem tartós.
Azért ellentmondásos nekem, mert nagyon nyári illat, de olyankor próbálok kicsi táskával rohangálni, amibe nem tudom beletuszkolni ezt a nagyon nehéz, vastagfalú üveget. Mindegy, maradt belőle jövőre is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Naumi

2018. október 14.

Érdekes illat, inkább ilyen citrusos gyümölcsös, én nem szoktam ilyen illatokat használni, de örülök, hogy megvettem. Természetesen akciósabb áron, úgy megéri, sok is van belőle. Kicsit mondjuk hamar elillan az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

sandra1230

2018. szeptember 8.

Kellemes friss gyümölcsös illata van de ahogy befújom magam rá kb 1-2 percre egyáltalán nem érzem. Nyilván percenként meg nem fogom fújogatni magam. Maximum frissítő permetnek tudnám elképzelni. De tartóssága sajnos egy nagy 0. Kár érte..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

MissQuen

2018. augusztus 15.

Nagyon bejövős illat! Most tesztelem. Kifújás után először erős mandarin illatot biztosít, majd érezni a gyöngyvirágot, de nem tolakodóan és végül az én orrom meg gyógynövényes illatot is érez. Valószínűleg ez a borostyán. Negyed órája fujtam a kézfejemre, de szinte alig érezni már. Elpárolgott valószínűleg. Hogyha nagyon megszámolni, akkor érzem a frissítő mandarint és a gyöngyvirágot. Szóval nem kértelek, szerintem egyáltalán nem tartós,(első benyomásrs, de majd még tesztelgetem), viszont az illata szuper ütős lett. Jól sikerült nyári illat, viszont tartósságán javítani kellene. Az üvege doboza nagyon dizájnos, kék pillangó, mandarin, gyöngyvirág, lótuszvirág és pálma levél díszíti. S külleme egyszerűen tökéletes! Az tetszik még, hogy 100ml, nekem simán bejövős az avonnak ez a 100 ml-s parfüm is vonal.

Így a 4*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Így a 4*

Calipso

2018. augusztus 11.

Nagyon kellemes, friss, gyümölcsös illata van, engem kicsit az Escada Sunset Heat-jére emlékeztet, ami nagy kedvencem volt annó.
Kicsit kevésbé markáns, viszont egész tartós, mert bár egy idő után hozzászokik az orrom, ha megszaglászom ott, ahová fújtam, halványan érződik még az illata nap végén is. :) Szóval nem az az "egész iroda érzi, hogy megjöttem" típusú parfüm, de nyárra nem is kell ennél több. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Nyuzsi

2018. augusztus 9.

Rendelés után hetekig csak ezt fújtam magamra, annyira beleszerettem abba a kellemes illatba amit produkál. Nem tolja túl, pont elég a hőségben napközbeni szaladgálásra, munkába. Az árát tekintve is rendben van, megéri beruházni rá. Kell a frissítés néhány óra elteltével, de egy igazi fülledt nyári napon a "fizimiskafrissítésél" ez simán belefér , úgy gondolom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

agiv

2018. augusztus 1.

Kellemes friss illata van igaz sokáig nem tart. 100ml es nagyon jo arban van. Egyszer elfujkalni jo.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

olahnemese

2018. július 19.

Ez igencsak jól sikerült. Nagyon kellemes, frissítő, vidám nyári illat. Kölnihez képest tartós is, szeretem. Nem tipikus Avon illat. Az üvege nagyon szép, tömzsi, de kézreálló. Sokáig kitart majd :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Citronellol, Citral, Geraniol