Avon

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissd, Módosítva: 2020. november 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatjegyek: oud akkord, egzotikus fűszerek, vanília

Ár: 500 +posta , Eladó: Brigitt
Állapot: 10ml/kép, Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki utalás után postázom
Avon Artistique Oud Grandeur EDP+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

angela88

2021. szeptember 13.

Az illata kifogástalan szerintem. Tetszik, hogy a kesernyés füstösség mellett kis vaníliás édességet is érezni benne - bár alapvetően számomra ez nem egy édes illat. Mivel a csomagolása minőségi benyomást kelt, egy tartósabb parfümre számítottam - egy-két óra után rajtam elillan az illata teljesen. De így legalább melegben sem bizonyult túl töménynek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 13.

Linett21

2021. augusztus 7.

Rossz az elnevezés. Nem Oud Grandeur-nek,hanem legfeljebb Oud Mineur-nek kellene hívni. Esetleg Oud Null-nek. Mert ez kb. annyi. Egy nagy nulla. Szinte már locsolom magamra,mégse érzi senki. Én se 5 perc után. Blatterről,kupakba fújva se. Páromon se. Harmatgyenge,felvizezett kölni hangyahmmmnnyi szintetikus ouddal,ami a leszáradással el is illan. Az Artistique-sorozat leggyengébb láncszeme. Szerintem.

Ezt főleg azért érzem lehangolónak,mert most már itthon is egyre több tartós,igényes, uniszex oud-parfümhöz lehet hozzájutni és egyre olcsóbb is ez a kategória. (Hogy csak 1 példát említsek: Shaghaf oud.) Ilyen körülmények között ez nagyon gyenge próbálkozás, sorry.

Kiegészítés: oké, legyek korrekt, egy parányi bors is érezhető pár percig (De minek?).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 7.

KisCsillus9986

2021. április 13.

Az Avon nagyot alkotott ezzel a csodával 😍 Fűszeres, sötét illat, melynek titkozatossága az oud és a vanília keverékében teljesedik ki. Christian Lacroix Nuit-jára emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 13.

TRMoni78

2021. április 10.

Különleges illat. Néha beleborzongok, annyira jó, néha meg olyan öreglányosnak érzem, hogy aznap nem is fújom magamra. A tartóssága nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 10.

Kremcica

2021. február 12.

Szerintem az Avon nagyot alkotott ezzel az Artistique vonallal. Nem mindegyik tetszik, de hogy a megszokottól eltérőek az biztos. Ez is kis különc a maga módján. Édes és fás, nagyon fűszeres, meleg illat. Én virágot nem érzek benne. Szerintem határán van annak hogy uniszexnek lehessen mondani. Tömény, erős, tartós illat. Nem illik mindenkihez, mert simán elnyomja a viselőjét. Talán pont emiatt egy érettebb, magabiztos nőn tudnám elképzelni. Az biztos hogy ez az illat nem én vagyok. Viszont aki szereti a fás-fűszeres-oudos illatokat próbáljon ki egy mintát, mert nem rossz..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 12.

Alsace

2021. február 8.

Kifújáskor egy alkoholos fűszerbomba, majd egy iszonyúan férfias, fás illattá válik. Olyan pasi deo illatú :( A két csillag az extrém tartósságának szól, levakarhatatlan. Akinek szebb arcát mutatja, a liliommal és a vaníliával, jó hír :) Sajnos nekem nem nem ezt mutatta :(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

Boci01

2021. január 30.

Nagyon jó illat és nagyon tartós. Teljesen elégedett vagyok vele. Az erős illat szinte egész nap érezhető rajtam. Mind ezek ellenére szerintem csak akciósan éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 30.

leader90

2021. január 19.

Szerintem most ez a legjobb parfümük 🥰
Egyáltalán nem érezni benne az a tipikus illatot (khm avonszagot) amit messziről ki lehet szúrni 😉 nem tinilányos-nyálas-habosbabos tucatillat, hanem olyan amit viselni kell

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

Szerintem most ez a legjobb parfümük 🥰

abksb

2021. január 2.

Mintát mertem csak rendelni belőle, mert alapvetően a gyümölcsösebb-frissebb illatokat kedvelem (igaz, azért a pézsmás alap minimum :)), de gondoltam, nem túl borsos áron kipróbálok vmi totál mást. Ahogy kifújtam és beleszippantottam, azonnal beugrott egy emlék: anyámmal fodrászhoz megyünk, a tükör előtt a pulton melegszik a gyanta a hölgyemények szemöldökének (és egyéb helyen növő fölösleges szőrszálacskáinak) kiszedésére! :D No, hát ez az illat totál ugyanaz. Nem nagyon voltak akkoriban kozmetikusok kis falumban, a fodrász csinálta az ilyesmit. :) Azt hittem, hülye vagyok, megmutiztam férjnek, rávágta, hogy ez fenyőgyanta! :))) Elég sokáig tartja magát rajtam ez az illatjegy, órák kellenek, hogy kicsit megadja magát, akkor sem a fűszereknek, hanem inkább a vaníliának, de még nem bírtam vele dűlőre jutni, mert ahogy járkáltam, folyton megcsapott, és egyszer jólesett, egyszer meg nem annyira... Még tesztelgetem kicsit, de szerintem teljes kiszerelés nem lesz belőle. A tartóssága viszont nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 2.

Brigitt

2021. január 2.

Hát ez nekem nagyon nem! Amennyire szeretem az ámbrás tesóját, ez pont annyira taszít. Első szippantásra is nagyon férfias, de felfújva még inkább, de férfiakon sem tetszene. Valami régies illat jut eszembe, azt nem tudom megmondani, hogy mi, de olyan negatív érzés, számomra. Valahol, valamikor éreztem már hasonló illatot, és valószínűleg nem jó emlékek kötődnek hozzá tudat alatt. Nincs az a pénz amiért én ezt használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Eugenol, Geraniol