Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 799 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: ami2015, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 799 Ft

"A körülötted lévő világ megszűnik. Semmi más nem számít, csak Ti ketten. Egy láthatatlan erő tart össze Titeket. Tagadhatatlan és mágneses vonzalom. Ez maga a csábítás. Úgy terveztük meg ezt a parfümöt, hogy még közelebb hozzon Téged és a kiszemelt férfit. A csábító szeder, a férfi kölniben szintén a szívjegyben található, mágnesesen vonzó pézsma és a vaníliával megbolondított ámbra tartós illata ellenállhatatlanná tesz."

Illatkategória: fás, gyümölcsös

Illatösszetevők: fekete szeder, pézsma, ámbra

Ár: 799 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 3000 , Eladó: wikinga
Állapot: Használt, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 600 Ft , Eladó: csicsy22
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás után postázva vagy foxpost

frenky

2022. augusztus 5.

Az Avon parfümöktől rögtön az első fújás után megfájdul a fejem, ezért - 1 csillag. A kezdő gyümölcsös jegyek is kicsit erősek nekem. Leszáradva kellemes vaníliás illat, elég tartós is, főleg ruhákon érezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 5.

L_eti

2022. július 21.

Legnagyobb kedvenc. Azaz egy negativuma van hogy nagyon gyakran találkozok vele az utcán. Szeretem ha egyedi illatom van.😁 De nem csoda hogy sokan használják. Könnyű beszerzni, csodás illat, árához képest tartós. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. július 21.

sarosilaura

2022. július 18.

Brutál jó parfüm.Csak sajnos nem marad meg sokáig az illata a bőrön

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 18.

Brutál jó parfüm.Csak sajnos nem marad meg sokáig az illata a bőrön

ddoorraa

2022. június 2.

Már többször újravásárlós termék. Nagyon szeretem, sokáig lehet érezni. Sokan megdícsérték már rajtam, így ez abszolút kedvenc. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 2.

KisCsi

2022. május 19.

Nagyon finom, szedres, mély nőies illat, és jellegzetes, azonnal felismerhető. Állandó téli illatom. Hideg időben nagyon cozy feeling-et hoz, nyáron virágosat szeretek hordani. Ismerős szerint érett, idősebb nőkhöz illik, meglehet, de én szeretem így 30 évesen is :)
Tartós is, bőrön és ruhán egyaránt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 19.

Tartós is, bőrön és ruhán egyaránt.

Fairy0124

2022. május 19.

Huh nagyon kellemes illatú parfüm. Erős, így elég 2-3 fújás belőle. Én ezt sosem tudom eldönteni, hogy valami téli-e vagy nyári illat, ízlik és kész, amikor olyan a kedvem használom. Nagyon szép az üvege is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 19.

rabbitdoubt

2022. március 24.

Először anyukámon éreztem, aztán kipróbáltam, és megszerettem. :) A párom is többször megjegyezte, amikor ezzel voltam befújva, hogy milyen jó illatom van. Nem tolakodó, kellemes, viszont sajnos a tartóssága nem a legjobb, max. 1-2 órán át érződik rajtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. március 24.

Vivi29

2022. március 12.

30ml-es kiszerelést vettem meg,most is használom,szerintem nagyon kellemes,tartós,téli illat.Sokak kedvence,bár nekem nem lett a kedvencem de elégedett vagyok az illattal.Bőrömön több órán át érződik,de a ruhán egész nap,ha a kabátom mellett elmegyek,rögtön megcsap az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 12.

AnitaUrgyan

2022. február 24.

Akciósan vettem egyet. Jellegtelen, nem finom, nem tartós, tucatos avonos. Elajándékoztam. Mindig teszek egy egy próbát, de igaz, hogy aki muglert használ egyszer, többet semmi más nem áll meg nála. Na én is így jártam. De mit tehet egy Mugler fan? Nem próbálkozik.... 😁👀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 24.

dunaimano

2022. január 24.

Annyira népszerű, nem számítottam sokra, de azért ki akartam próbálni, így egy 10 ml-eset vettem belőle. Abszolút nem az esetem, minket nem egymásnak teremtettek. Semmi rosszat nem tudok elmondani róla, csak egyszerűen nem jó. Alapillat, visszafogott, de számomra elég kellemetlen, nem akarom, kétszínű. Első fújásra is, de aztán idővel elkezd egyre erősödni ez az életérzés, és nem is lesz jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Coumarin, Hydroxycitronellal, Lyral, Linalool

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.