Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 799 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: ami2015, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 799 Ft

"A körülötted lévő világ megszűnik. Semmi más nem számít, csak Ti ketten. Egy láthatatlan erő tart össze Titeket. Tagadhatatlan és mágneses vonzalom. Ez maga a csábítás. Úgy terveztük meg ezt a parfümöt, hogy még közelebb hozzon Téged és a kiszemelt férfit. A csábító szeder, a férfi kölniben szintén a szívjegyben található, mágnesesen vonzó pézsma és a vaníliával megbolondított ámbra tartós illata ellenállhatatlanná tesz."

Illatkategória: fás, gyümölcsös

Illatösszetevők: fekete szeder, pézsma, ámbra

Ár: 799 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 500 Ft/db, együtt 900 , Eladó: Frufru3
Állapot: Csak próbált, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 5000 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: készpénz, személyes átvétel Budapesten bárhol

Atira73

2020. október 26.

Számomra a "mennyei manna" :) . Extrán utáltam az első fújáskor, olyan émelyítő édes illata volt, másodjára pedig beleszerettem. Közben jött az ősz, nem egy nyári illatnak éreztem, s a friss levegőn már totál másként működött rajtam. Azóta első helyre lépett elő, ez a szerelem 3. éve tart. Mindig tudják,hogy ott vagyok, érkezik az illat, utána én :) Tartóssága nálam reggeltől estig tart, főleg a testápolójával együtt, de szerintem már a ruháim és a bőröm átvette ezt az illatot,lemoshatatlan :) Ha rosszabb kedvem van, egy szippantás a kendőndbe, s máris mosolyra fakaszt. Meg ne szűnjön!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 26.

2020. október 23.

Az Avonos parfümök közül szerintem ez az egyik legjobban sikerült darab, viszonylag lineáris az illat, nem jön elő benne a legtöbbükre jellemző "Avonos mellékzönge", tartóssága átlagos, én szívesen fújom hétvégén itthon, vagy kirándulásra, számomra ez olyan energiát adó illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 23.

klaudia901013

2020. október 23.

Nagyon jó illat, igaz rajtam nem tartós, de ennek ellenére megkapja az 5*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 23.

Nagyon jó illat, igaz rajtam nem tartós, de ennek ellenére megkapja az 5*-ot.

lZsuzsi

2020. október 18.

Testapolojaval hasznaltam, szinte egesz nyaron vegig, mig egy nap edesanyam meg nem jegyezte hogy ez a parfum igencsak ferfias, illatra mintha egy ferfi arcszesz lenne. Ezt kovetoen traumaba is estem, edesapammal megszagoltattam a katalogusban, de nem mondtam el ferfi vagy noi e, erre egybol kijelentette hogy ez bizony ferfi. A tetopont az volt mikor parom es sogorom elszolta magat hogy almaspite illatu vagyok. Azota fajo szivvel parfumot valtottam, a marka Luck Lucky Me-je tettem le voksomat, amit nem bantam meg.
Osszessegeben en nagyonis kedvelem ezt a parfumot, de mivel konyezetemben elok ennyire nem voltak elragadtatva tole, levaltottam, egyebkent mai napig meleg szivvel hasznalnam. Igy mar alkalmakra sem fujom magamra egyatalan, csak all a gardrob aljan nagyjabol. :) Negy csillag, mivel ez szamomra A parfum volt, de magamon viselve mas benyomast ertem el masok szerint, mintsem A vonzalmat. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 18.

Nikolett9

2020. október 7.

Kedvenc illatom volt nagyon sokáig, amíg egy nyári forró napon nem buszoztam benne órákat. Rettenetesen émelyítő volt, és azóta nagyon ritkán használom. Tartós illata van, és rajtam eléggé intenzív, de ez nem zavart egészen a buszos incidensig. De ennek ellenére nem mondok le róla, néhanapján becsempészem a mindennapjaimba.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 7.

Bellana

2020. szeptember 29.

Az egyik kedvenc parfümöm, nagyon kellemes, kissé édes illata van, nagyon jó tartós, egésznap magamon érzem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

mkdorina

2020. szeptember 17.

Fincsi gyümölcsös, fűszeres körtés illat, hűvösebb napokon szívesen fújom, de legtöbbször nem érte nyúlok. Nagyon sokáig érzem magamon, elég tartós. Amikor ezt fújom, párom mindig megdícséri, hogy milyen finom, csak ezt fújjam!! Sajnos nem hallgatok rá, nem tudom melyik női társam tud megállni egyetlenegy parfümnél..:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

Anheszenamon

2020. szeptember 5.

Nagyon tetszik az illata, rögtön megfogott amikor először éreztem. Sajnos rajtam azonban egyáltalán nem tartós, amit nagyon sajnálok. Emiatt nem tudok 5 csillagot adni, pedig igazán jó parfüm lehetne. Az illata nem túl édes, nem túl tolakodó, nőies, finom. Kár, hogy egy óra múlva már nem érzek magamon semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

cuppoyjka

2020. augusztus 25.

Karakteres, fűszeres illat. Tartós, de nem túl intenzív. Inkább a háttérben ott lévős nem tolakodós fajta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

rekra

2020. július 15.

Kellemes, olcsó Avon parfüm. Nyilván nem elit, nem extra különleges, de nekem semmi extra alkalomra kimozdulni tökéletes. Többször újra fújok egy nap, de nem közvetlen magamra, hanem levegőbe, nekem így elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Coumarin, Hydroxycitronellal, Lyral, Linalool