Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 799 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: ami2015, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 799 Ft

"A körülötted lévő világ megszűnik. Semmi más nem számít, csak Ti ketten. Egy láthatatlan erő tart össze Titeket. Tagadhatatlan és mágneses vonzalom. Ez maga a csábítás. Úgy terveztük meg ezt a parfümöt, hogy még közelebb hozzon Téged és a kiszemelt férfit. A csábító szeder, a férfi kölniben szintén a szívjegyben található, mágnesesen vonzó pézsma és a vaníliával megbolondított ámbra tartós illata ellenállhatatlanná tesz."

Illatkategória: fás, gyümölcsös

Illatösszetevők: fekete szeder, pézsma, ámbra

Ár: 799 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 2200Ft , Eladó: doriivargaa
Állapot: 30ml/kép, Helyszín: Debrecen, fizetés: Posta, foxpost
AVON parfi 2000 Ft/ db
Ár: 2000+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: új celofános 30/50 ml, Helyszín: Budapest Belváros, fizetés: foxpost, személyes átvét, postán maradó
Bogi97

2020. január 17.

Avonos parfümök közül ez a legjobb !
Nagyon sokáig megmarad a bőrömön az illata ami nagyon különleges nem az a tipikus AVON illat ami nagyon sok parfümnél egyforma.
Egyik kedvencem mikor jó árba van mindig megrendelem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

Avonos parfümök közül ez a legjobb !
Egyik kedvencem mikor jó árba van mindig megrendelem :)

holdmacska

2020. január 14.

Nem ez a kedvenc parfümöm, de időről-időre előkerül. Ilyenkor mindig mondják, hogy milyen jó illatom van, de én pár nap használat után telítődöm az illatával és visszatérek a kedvencemhez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

KarVivien

2020. január 12.

Ebben az árkategóriában az egyik legjobb parfümöm. Már többen is vettek belőle, mert annyira megszerették rajtam az illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

Jasminum

2020. január 10.

Kellemes téli vaníliás-kakaós enyhe kis fuvallat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 10.

Kellemes téli vaníliás-kakaós enyhe kis fuvallat.

aalexaa

2020. január 6.

10 ml-es minim van, már majdnem teljesen elhasználtam, de biztosan nem veszem újra. Nagyon édes, szerintem egyáltalán nem az a "könnyed biztonsági illat, ami úgysem zavar senki", mert kettőnél több fújás már fejfájást okozhat az arra érzékenyeknél. Nem kellemetlen, egész finom, de nekem valahogy egyszerre túl sok, túl erőszakos, és közben túl kevés benne az egyediség, azonnal olyan katalógusos benyomást kelt. A férjem viszont nagyon szereti, minden alkalommal megdicséri az illatomat, amikor ez van rajtam (ezért is fújogattam el végül itthonra). Tartósnak viszont tartós, két fújás még nap végén is erőteljesen érezhető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

jpburn

2019. december 27.

Imádom az illatát, tartós és akár egy-két fújás is elég mert erőteljes az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 27.

Erika27

2019. december 18.

Szerelem első szaglásra!😚
Először mini kiszerelésben rendeltem mert féltem, hogy más illata lesz rajtam, de tévedtem és így megrendeltem a nagyot is.
Bár az orrom hamar hozzászokik, de ha elmegyek a kabátom mellett ( ami be van fújva) akkor mindig megcsap a finom illata.
Mindig megkérdezik hogy mivel vagyok befújva, mit használok?!
Én imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 18.

Szerelem első szaglásra!😚
Mindig megkérdezik hogy mivel vagyok befújva, mit használok?!
Én imádom!

ChinchillaLover

2019. december 8.

Finom édes illat, nagyon el van találva és tartóssága is egész jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

Finom édes illat, nagyon el van találva és tartóssága is egész jó.

Erika80

2019. november 30.

Valamiért számomra olyan, mintha a 1 millionból és a Good Girl-ös beütésű Maxima parfümből lenne egy adag az üvegben. Persze nem egy az egyben ugyanaz, csak én úgy érzem van benne valami picinyke hasonlóság. :) Nekem az első szippantás óta ezek ugranak be, azonnal és határozottan kiérzem belőle akárhányszor fújom. Férjemnek tetszik, nekem elmegy kategória. Úgy értem egyáltalán nem rossz, kellemes illat, de nem ad olyan pluszt sem ha magamra fújom, amit szeretek egy parfümben. Hűvös időhöz érzem illőnek. Meleg, gyümölcsös, vaníliás, borostyános illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 30.

ciska

2019. november 29.

A nővéremtől kaptam először ajándékba, azóta már több üveggel is elfogyott belőle. :) Tartós illat, mondjuk én pár óra múlva nem érzem magamon de már többször is előfordult hogy pl: a boltban megkérdezték milyen parfümöt használok mert iszonyat jó. Általában mindig akkor fogy el mikor valahol akciós, de egyébként sem túl drága és teljesen megéri az árát. Egyébként a notinon most akciós. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Coumarin, Hydroxycitronellal, Lyral, Linalool