Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 799 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: ami2015, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 799 Ft

"A körülötted lévő világ megszűnik. Semmi más nem számít, csak Ti ketten. Egy láthatatlan erő tart össze Titeket. Tagadhatatlan és mágneses vonzalom. Ez maga a csábítás. Úgy terveztük meg ezt a parfümöt, hogy még közelebb hozzon Téged és a kiszemelt férfit. A csábító szeder, a férfi kölniben szintén a szívjegyben található, mágnesesen vonzó pézsma és a vaníliával megbolondított ámbra tartós illata ellenállhatatlanná tesz."

Illatkategória: fás, gyümölcsös

Illatösszetevők: fekete szeder, pézsma, ámbra

Ár: 799 Ft , Eladó: Avon.hu
Ár: 1000 , Eladó: ChinchillaLover
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Eger, Budapest, fizetés: Megbeszélés kérdése

rekra

2020. július 15.

Kellemes, olcsó Avon parfüm. Nyilván nem elit, nem extra különleges, de nekem semmi extra alkalomra kimozdulni tökéletes. Többször újra fújok egy nap, de nem közvetlen magamra, hanem levegőbe, nekem így elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

Queen16

2020. június 3.

Imádom az illatát, erős, de kellemesen erős, nekem egyből a szenvedély jut róla eszembe, magával ragadó biztos hogy újra veszem amint lesz rá alkalmam,sajnos viszonylag hamar fogy, és elpárolog az üvegben a parfüm így max 3 honapnal tovabb tuti nem birja :(.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

szyvyke

2020. május 12.

Nagy őszi téli kedvenc ez az illat. Nagyon tarzós az ára pedig nagyon kedvező. Érdemes beszerezni hidrgebb időkre. Az üveg picit egyszerű.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 12.

Asteria

2020. április 5.

Hát nem tudom... mindenki áradozik, hogy ilyen tartós, meg olyan tartós, rajtam meg fél óra és huss, mintha nem is lett volna. Ruhán tovább megmarad az illata, de bőrön a tartóssága nulla. Kár érte, mert nagyon kellemes illata van. Igazából munkába, városban szaladgálni nem rossz, de rajtam lehetne tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 5.

Serpentina

2020. március 14.

Még mikor évekkel ezelőtt megjelent, és a legelső katalógusban felütötte a fejét, - már akkor elcsavarta a fejem. Komolynak, kellemesnek, igazán nőiesnek éreztem. Aztán teltek az évek, közben felnőttem, egyre többen dicsérték, - és mára kvázi az Avon zászlóshajójává nőtte ki magát, ami a parfümöket illeti. Azok is kedvelik, akik alapjáraton nem különösebben szeretik az Avonos illatokat, így bátorkodtam adni neki egy esélyt. Gondoltam: nem lehetnek ezzel akkora gondok, amiben ámbra és pézsma együtt vegyül, az csak jó lehet, - így a miniatűr 10 ml-es helyett bátorkodtam megrendelni kezdésnek a közepes, 30 ml-est.
Első blikkre a csuklómon: Viszonylag lassan szárad le, - addig csak színtiszta etil-alkohol szagot ont magából. Ami ezután feltűnt: rajtam TELJESEN más, mint a papírlapon. Össze sem hasonlítható vele. Mintha nem is ugyanaz a parfüm lenne: nem fás/pézsmás/fűszeres komoly és nőies, igazi végzet asszonya keverék, aminek éveken keresztül képzeltem, hanem annál jóval édesebb és laposabb. A szeder olyan benne, mintha 2 dimenzióban, elég sematikusan, nem túl realisztikus, túlságosan világos kék színnel lenne egy fadobozra vagy falra festve haloványkék nefelejcsek közé egy rajzszakkörös általános iskolás által. Nem ezt vártam tőle, pedig mindenki isteníti... Haloványka, szendécske, műanyagocska. Nincs benne semmi “füst” vagy savasság. A műanyag banán-kókusz-ananász-ibolya gejl fúziójához hasonló komponenst érzek benne, egy VAJAS alapot (ez a kép még mindig értelmezhetetlen számomra, de... tényleg vajas/margarinos illata van 🧈😟😖 ), még egy kis édeskés égetett gumi szaggal átitatva ... 🤢😷😰 Nem jó... Érdekesség, hogy miután kezet mosok, illetve ahogy tompul az illat a nap folyamán, - egyre jobban kezd közelíteni a mintához, - ekkor válik viszonylag viselhetővé, - de még órák után is érezni ezt a borzasztó, cukrozott margarin szagot. 😣
Az biztos, hogy nem a jól ismert Avonos sémát követi, ami jó jel... LENNE, - de rajtam akkor sem az igazi. Inkább: bárcsak inkább az lenne! 😅 Mert azok lehet, hogy egysíkúak, nem túl tartósak, de mellényúlni is nehezebb náluk. Elég nagy csalódás. Szerettem volna szeretni... de sajnos melléfogtam.
Egyelőre úgy gondolom, hogy ennek a táskabarát 30 ml-nek az elfogyasztása is nagy kihívás lesz számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 14.

Barbacsek

2020. március 8.

Nagyon jó illata van. Nem is tudom mihez hasonlítani. :) Tartós, ami nem hátrány. Este is érzem a csuklómon, pedig reggel fújok. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

nikool01

2020. március 6.

Használom amióta megjelent az Avonnál, egyetlen állandó parfümöm az évek során, sosem hagyom elfogyni, ha nem lenne belőle biztosan bepánikolnék :D
Édes, nőies, finom illat, rengetegen dicsérik rajtam, iszonyat tartós, heti egyszer biztos fújom már évek óta. Sosem tudnám megunni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 6.

Olív

2020. február 28.

Mindig idegenkedtem az Avon parfümöktől, valahogy úgy érzem, mindegyiknek ugyanolyan illata van. Egyik katalógusban az illatmintája megfogott, nem gondolkoztam, vettem egy10 ml-es kiszerelést. Azóta ismét rendeltem, nagyon tetszik az illata! Váltogatom a másik nagy kedvencemmel, a Moschino I love love-val. Teljesen különböző illatok, mikor milyen hangulatom van, ahhoz a parfümhöz nyúlok:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 28.

molnarviki1209

2020. február 22.

Imádom! Mindig visszatérek hozzá, nem találok jobb illatú parfümöt nála.
Sokan dicsérik az illatát, bár lehetne picit tartósabb!
Remélem nagyon sokáig elérhető lesz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 22.

Imádom! Mindig visszatérek hozzá, nem találok jobb illatú parfümöt nála.
Sokan dicsérik az illatát, bár lehetne picit tartósabb!
Remélem nagyon sokáig elérhető lesz!

Clau1013

2020. február 20.

4/5, csak azért mert saját magamon sosem érzem az illatát, de a körülöttem lévők nagyon szeretik. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Coumarin, Hydroxycitronellal, Lyral, Linalool