Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 799 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: ami2015, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 799 Ft

"A körülötted lévő világ megszűnik. Semmi más nem számít, csak Ti ketten. Egy láthatatlan erő tart össze Titeket. Tagadhatatlan és mágneses vonzalom. Ez maga a csábítás. Úgy terveztük meg ezt a parfümöt, hogy még közelebb hozzon Téged és a kiszemelt férfit. A csábító szeder, a férfi kölniben szintén a szívjegyben található, mágnesesen vonzó pézsma és a vaníliával megbolondított ámbra tartós illata ellenállhatatlanná tesz."

Illatkategória: fás, gyümölcsös

Illatösszetevők: fekete szeder, pézsma, ámbra

Ár: 799 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Avon Attraction For Her EDP 30 ml
Ár: 2000 Ft , Eladó: PinkMcFreeze
Állapot: Újszerű - 1-2 alkalommal próbált, Helyszín: Csak budapesti személyes átvétel, fizetés: Kp.
Ár: 1.000,-Ft + posta , Eladó: zsazsi1
Állapot: használt, Helyszín: Győr, fizetés: Banki utalás után postázom, vagy személyesen.
Bee028

2019. június 14.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt, ha ezt viselem mindig megjegyzik, hogy milyen jó az illatom. Kicsit erős, picit nehéz az illata, ezért legfőképp az őszi-téli szezonban használom és szigorúan csak egy fújást, de kifejezetten szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Judy8608

2019. június 13.

Első üveg nagyon finom illatú volt, a második üvegnek mintha más lenne az illata. Azóta csak tologatom a szekrényen :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

RyahOneY

2019. június 12.

Nagyon-nagyon szeretem. :) Megvettem a teljes kiszerelésű EDP-t is akciósan, azóta pedig a miniparfümjét többször újravásároltam már. Hihetetlenül tartós, nagyon nőies, édeskés, már-már "luxus" illat (értsd: nem tucat, nem olcsó, "százforintos" illat - komolyságot, "elitséget", nőiességet sugároz). Az egyik örök kedvencem lett. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Alaya

2019. május 31.

Az avon egyik közkedvelt illata, ezért döntöttem a kipróbálása mellett. Szerintem már az üvege is elegáns, és ez jellemző az illatra is. Kicsit erős az első fél percben, majd szép lassan egy kellemes, sejtető, édes és tarzos illatot kapunk. Szívesen ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 31.

szszabina27

Korcsoport: < 18
2019. május 31.

Nagyon szeretem ezt az illatot,és rajtam kimondottan tartós, és a társaságomból mindenki dícséri! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 31.

kicsispenot

2019. április 15.

Nekem ez az a tipikusan"nagy asszonyos" illat. Harsány, erős, domináns. Elhasználtam, de nem veszem újra.
Nyílván akinek ez az illat megy a személyiségéhez imádni fogja, mert jó áron van és tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

senskin

2019. április 14.

Papíron olyan kellemes volt, de csalt az orrom. Hát most így élesben, nagyon nem. Nem tetszik, olyan szúrós, erős. Jellegzetes far away érzés, valahogy nem lettunk szerelmesek egymásba. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

catherine

2019. április 11.

Allando parfumom. Nagyon szeretem az illatat, nagyon noies. Sokan dicserik a kornyezetemben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

Avonlany

2019. április 7.

Amióta megjelent, csak ezt a parfümöt használom :) kellemes édeskés illata van, szerintem elég tartós is

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

Babooca

2019. április 4.

Minden második emberen ezt érzem, vagy a Luck-ot. Tollparfüm formájában kaptam meg anno, de el kellett ajándékoznom mert fejfájást és tüsszögést okozott nálam. Nekem szúrós, kissé kellemetlen és már sajnos kommersz illat. Természetesen ez az én véleményem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Coumarin, Hydroxycitronellal, Lyral, Linalool