Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 799 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: ami2015, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 799 Ft

"A körülötted lévő világ megszűnik. Semmi más nem számít, csak Ti ketten. Egy láthatatlan erő tart össze Titeket. Tagadhatatlan és mágneses vonzalom. Ez maga a csábítás. Úgy terveztük meg ezt a parfümöt, hogy még közelebb hozzon Téged és a kiszemelt férfit. A csábító szeder, a férfi kölniben szintén a szívjegyben található, mágnesesen vonzó pézsma és a vaníliával megbolondított ámbra tartós illata ellenállhatatlanná tesz."

Illatkategória: fás, gyümölcsös

Illatösszetevők: fekete szeder, pézsma, ámbra

Ár: 799 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 500 Ft/db, együtt 900 , Eladó: Frufru3
Állapot: Csak próbált, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 5000 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: készpénz, személyes átvétel Budapesten bárhol

Erika80

2019. november 30.

Valamiért számomra olyan, mintha a 1 millionból és a Good Girl-ös beütésű Maxima parfümből lenne egy adag az üvegben. Persze nem egy az egyben ugyanaz, csak én úgy érzem van benne valami picinyke hasonlóság. :) Nekem az első szippantás óta ezek ugranak be, azonnal és határozottan kiérzem belőle akárhányszor fújom. Férjemnek tetszik, nekem elmegy kategória. Úgy értem egyáltalán nem rossz, kellemes illat, de nem ad olyan pluszt sem ha magamra fújom, amit szeretek egy parfümben. Hűvös időhöz érzem illőnek. Meleg, gyümölcsös, vaníliás, borostyános illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 30.

ciska

2019. november 29.

A nővéremtől kaptam először ajándékba, azóta már több üveggel is elfogyott belőle. :) Tartós illat, mondjuk én pár óra múlva nem érzem magamon de már többször is előfordult hogy pl: a boltban megkérdezték milyen parfümöt használok mert iszonyat jó. Általában mindig akkor fogy el mikor valahol akciós, de egyébként sem túl drága és teljesen megéri az árát. Egyébként a notinon most akciós. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

Sziszo77

2019. november 25.

Nagyon jó illat,sokan megdicsérték már rajtam!Tartós,télen nyáron használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 25.

Nagyon jó illat,sokan megdicsérték már rajtam!Tartós,télen nyáron használom!

Majida

2019. november 17.

Nagyobb volt a lelkesedésem,hogy megvegyem de mostmár hogy használom nem tetszik az illata...Erősnek nem erős inkább kellemes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

Tina5578

2019. november 16.

Nagyon jó illata van.Sokáig lehet érezni.Imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

Nagyon jó illata van.Sokáig lehet érezni.Imádom.

vicus72

2019. november 12.

Imádom az illatát, tartós, egész nap érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 12.

Imádom az illatát, tartós, egész nap érződik.

Dorciii11

2019. november 6.

Sok üveggel elhasználtunk már belőle anyukámmal. Nagyon kellemes, édes illata van, egész nap érződik. Ha ezzel vagyok befújva, mindenki odáig van érte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 6.

Bettiful

2019. október 21.

Ár érték arányban drága, hiszen nem tart egész nap az illata. Kb a nap feléig tart ki az illat. Kellemes, édes illata van, szép üvegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 21.

balankaa01

2019. október 19.

Elhasználtam egy 30 millist belőle, és tuti, hogy újra fogom venni, de már a nagyobb kiszerelést. Nyárra nekem sok, télre viszont nagyon szeretem. Édes, elég tartós, szép az üvege, minek ragozzam tovább?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 19.

Mia0602

2019. szeptember 27.

Édes kis semmiség. 10ml-próbálgatom. Kifújáskor egy erős szúrós illatot érzek, amit be sem tudok határolni annyira zavar. Mire lecseng, pedig semmi. A barátnőm imádja, Neki a nagy kiszerelésű van meg, de észre sem vette, hogy van rajtam parfüm. Pedig Ő rögtön kiszúrja!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Coumarin, Hydroxycitronellal, Lyral, Linalool