Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 799 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: ami2015, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 799 Ft

"A körülötted lévő világ megszűnik. Semmi más nem számít, csak Ti ketten. Egy láthatatlan erő tart össze Titeket. Tagadhatatlan és mágneses vonzalom. Ez maga a csábítás. Úgy terveztük meg ezt a parfümöt, hogy még közelebb hozzon Téged és a kiszemelt férfit. A csábító szeder, a férfi kölniben szintén a szívjegyben található, mágnesesen vonzó pézsma és a vaníliával megbolondított ámbra tartós illata ellenállhatatlanná tesz."

Illatkategória: fás, gyümölcsös

Illatösszetevők: fekete szeder, pézsma, ámbra

Ár: 799 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 500 Ft/db, együtt 900 , Eladó: Frufru3
Állapot: Csak próbált, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 5000 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: készpénz, személyes átvétel Budapesten bárhol

merdzso4

2019. szeptember 27.

Édes, fűszeres, elegáns. Nagyon szeretem. Árához képest kicsit lehetne még tartósabb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

fanni1999

2019. szeptember 25.

Egyszerűen imádom az illatát, tartós, egész nap rajtam marad, elég csak reggel befújnom magam vele. Már a sokadikat használom el és ez a közeljövőben sem fog változni szerintem :) Ha lehetne többet is adnék neki mint 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

birobarbara85

2019. szeptember 19.

Imádom! Amikor megbontok egy üveget, már rendeltem a következőt. Csak ki mérjék vonni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Kittusch

2019. szeptember 18.

Régen használtam, szerettem. Egyik kedvencem volt. Csak azért "hagytam el", mert már nem rendelek az Avontól.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Kusika

2019. szeptember 17.

Az itteni vélemények alapján rendeltem belőle egy miniparfümöt.Kifújáskor erős fűszeres-gyümölcsös illatú de egy idő múlva átalakul egy teljesen
szimpla semmiséggé...Semmi mélység ,kibontakozás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 17.

szimpla semmiséggé...Semmi mélység ,kibontakozás.

fehereszter13

2019. augusztus 9.

Nagyon szeretem ezt az illatot, többször újravettem már. Azt vettem észre, hogy az egyik kolléganőmön teljesen más illata van a parfümnek, nagyon érdekes, teljesen különböző, de rajta is és magamon is tetszik.
Általában, ha viselem gyakran megkérdezik, hogy milyen illat van rajtam, ez mindig jóleső érzés.
Azoknak javaslom, akik a gyümölcsös, édeskés illatokat kedvelik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Azoknak javaslom, akik a gyümölcsös, édeskés illatokat kedvelik.

Melani79

2019. június 28.

Ez egy csoda finom illat csak gyenge, lehetne erőteljesebb, tartósabb.Hideg időben nem tudom hogy működik de sajna most hamar elillan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 28.

Bee028

2019. június 14.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt, ha ezt viselem mindig megjegyzik, hogy milyen jó az illatom. Kicsit erős, picit nehéz az illata, ezért legfőképp az őszi-téli szezonban használom és szigorúan csak egy fújást, de kifejezetten szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Judy8608

2019. június 13.

Első üveg nagyon finom illatú volt, a második üvegnek mintha más lenne az illata. Azóta csak tologatom a szekrényen :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

RyahOneY

2019. június 12.

Nagyon-nagyon szeretem. :) Megvettem a teljes kiszerelésű EDP-t is akciósan, azóta pedig a miniparfümjét többször újravásároltam már. Hihetetlenül tartós, nagyon nőies, édeskés, már-már "luxus" illat (értsd: nem tucat, nem olcsó, "százforintos" illat - komolyságot, "elitséget", nőiességet sugároz). Az egyik örök kedvencem lett. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Coumarin, Hydroxycitronellal, Lyral, Linalool