Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 799 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: ami2015, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 799 Ft

"A körülötted lévő világ megszűnik. Semmi más nem számít, csak Ti ketten. Egy láthatatlan erő tart össze Titeket. Tagadhatatlan és mágneses vonzalom. Ez maga a csábítás. Úgy terveztük meg ezt a parfümöt, hogy még közelebb hozzon Téged és a kiszemelt férfit. A csábító szeder, a férfi kölniben szintén a szívjegyben található, mágnesesen vonzó pézsma és a vaníliával megbolondított ámbra tartós illata ellenállhatatlanná tesz."

Illatkategória: fás, gyümölcsös

Illatösszetevők: fekete szeder, pézsma, ámbra

Ár: 799 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 500 Ft/db, együtt 900 , Eladó: Frufru3
Állapot: Csak próbált, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 5000 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: készpénz, személyes átvétel Budapesten bárhol

Pudlipollipotty

2019. február 25.

Édes parfüm, nyáron nekem émelyítő,télen viszont szeretem. Keveset fújok, elég tömény, sokáig érzem magamon. Azért csak 4 csillag mert megelpődtem ahogy bejött a napsütéses meleg, borzasztó tömény volt, nem tudtam magamon elviselni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 25.

norciiiii

2019. február 11.

Imádom ezt az illatot. Egy barátnőmön éreztem meg először,azóta én is beszereztem. Nem gondoltam volna,hogy egy Avonos parfümmek ennyire jó illata lehet. Igazán nőies,kedves,kifinomult illat. Talán nem a legtartósabb. De ár-érték arányban megteszi amit lehet:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

risztina

2019. február 3.

Nagy kiszerelésben otthon, kis kiszerelésben a táskámban. Kedvenc illatom. Viszont azért csak 4* mert az illata annyira nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

rasztokata

2019. február 3.

Ősszel-télen használom ezt a parfümöt, de szerintem ebben a szezonban el is fog fogyni, pedig általában 2 fújásnyit használok reggelente. Kellemes illat, nem tucat, nem hivalkodó, viszont a bőrömön nem túl sokáig érzem, inkább a ruhámon. Nem hiszem, hogy újraveszem, de egynek jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

eeeee

2018. december 23.

Ezt a parfümöt is szeretem az Avontól, édes, nőies, karakteres, közepesen tartós illat. Szívesen használom akár hétköznapi illatként munkába, de egy vacsorára is megállja a helyét hangulatomtól függően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 23.

mlexa

2018. december 12.

Kellemes illat, de ez sem egy hű de tartós parfüm. Ennél jobbak is akadnak az avonnál! Egyszer ez is ki lett próbálva, nagyban és kicsiben is, de elég is volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Jenniii92

2018. december 9.

Fantasztikus illata van, nagyon imádom, viszont nem értek egyet a sok véleménnyel,hogy mennyire tartós. Nálam 1-2 órán belül sajnos elillan, emiatt gyorsan fogy, nem gazdaságos, egy hónap alatt felét elhasználtam. Nem veszem újra a tartóssága miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

jujeana

2018. december 6.

Fantasztikus jó az illata, nagyon nőies és különleges, többször megjegyezték, hogy milyen jó az illatom, sok más parfümnél ez nem fordult elő.
DE! Egy kis túlzással lassan mindenki ilyet használ! Sokszor megyek az utcán/boltban/bevásárlóközpontban és megcsap az illata az embereken, annyira felismerhető. Baráti körben is előfordult, hogy megéreztük egymáson. Mivel olcsó, tartós és sokak számára tetsző illatú, nagyon sokan használják. Én mindig is utáltam, mikor másnak is olyan illata volt, mint nekem. Az ember olyan nehezen talál magához passzoló parfümöt, mikor végre megvan, csalódás ha "mindenkin" ezt érzi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

NikolettSzabo

2018. november 28.

Amikor először megpillantottam a katalógusban, azonnal felkeltette a figyelmemet. Az üvege szép, és ami ötletes, hogy a parfüm férfi párjával "kiegészítik" egymást.
Imádom, hihetetlenül nőies, finom illat. Rendszeresen használom. A pézsma illata a legdominánsabb, de nem tolakodó. Amit sajnálok, az az, hogy nem éppen a legtartósabb, ezért mindig magammal hordom, hogy napközben néha-néha felfrissítsem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 28.

bkata33

2018. november 19.

Ez egy igazán kellemes illatú parfüm, amire mások is felfigyelnek. Nőies, de nem kihívó illat. Nem túl tartós, de ár-érték arányban megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Coumarin, Hydroxycitronellal, Lyral, Linalool