Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 799 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: ami2015, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 799 Ft

"A körülötted lévő világ megszűnik. Semmi más nem számít, csak Ti ketten. Egy láthatatlan erő tart össze Titeket. Tagadhatatlan és mágneses vonzalom. Ez maga a csábítás. Úgy terveztük meg ezt a parfümöt, hogy még közelebb hozzon Téged és a kiszemelt férfit. A csábító szeder, a férfi kölniben szintén a szívjegyben található, mágnesesen vonzó pézsma és a vaníliával megbolondított ámbra tartós illata ellenállhatatlanná tesz."

Illatkategória: fás, gyümölcsös

Illatösszetevők: fekete szeder, pézsma, ámbra

Ár: 799 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 500 Ft/db, együtt 900 , Eladó: Frufru3
Állapot: Csak próbált, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 5000 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: készpénz, személyes átvétel Budapesten bárhol

marysidehouse95

2018. november 12.

Nagyon finom illat. Estére, és ünnepekre viselem. Számomra ez egy különleges illat, így hétköznapra nem ajánlom.
Jó minőségű, és tartós.

Inkább fűszeresebb illat, de mindenképp nőies az én bőrömön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Jó minőségű, és tartós.

Inkább fűszeresebb illat, de mindenképp nőies az én bőrömön.

dreedelaney

2018. november 2.

parom anyukajatol kaptam ajandekba, akkor meg nem is ismertuk egymast, de azota sem szivesen fujok magamra mast. nem szeretem az avont, de ezt a parfumot gallon szamra vennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

bobherceg80

2018. október 27.

La vie est belle-féle fűszeres édességgel indít,aztán átmegy egy finom púderes irányba.Később az én bőrömön sajnos kijön egy férfi arcszeszre emlékeztető maszkulin jelleg,ami idővel eltűnik,aztán meg a parfüm illata is.Kb. 10 percen belül...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 27.

Banszky

2018. október 5.

Kifújva erős illat,egy ideig érződik aztán teljesen elillan. Finom illatú de örülök,hogy csak miniparfüm formájában vettem meg,így elfújkálom;nem az én illatom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

itislikeacoma2

2018. október 5.

Attól függetlenül, hogy nem a drága kategóriába tartozik, ott is simán el tudnám képzelni, mert ez az illat iszonyatosan jó. Avonos parfüm létére nekem nagyon egyedi, valamiért egyből felismerem ha valaki ezzel van befújva. Szerintem nagyon szexi, nőies illat, egyedül a tartósságával vannak problémáim, de az még belefér. Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

wallflower87

2018. szeptember 21.

Mikor kiprobaltam, az volt az elso gondolatom, hogy isteni ez az illat, de nagyon emlekeztet valamire, aztan be is ugrott,mire - szerintem ez egy az egyben olyan, mint a Tezenis parfum, csak nincs annyira felvizezve, ezert intenzivebb es tartosabb. Nagyon orulok, hogy sikerult szuper aron hozzajutnom itt Kremmanian, mivel mindig is nagyon tetszett az illat, de a Tezenis verziojat tularazottnak talaltam a minosegehez kepest. Ez viszont tokeletes, valahogy olyan frissen edes, csajos, konnyed illat, amiben van valami huncutsag es szinte barmilyen alkalomra hasznalhato.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

jazmera

2018. szeptember 18.

Szerintem az Avon legjobb illata. Imádom, nagyon jellegzetes, nőies.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Szerintem az Avon legjobb illata. Imádom, nagyon jellegzetes, nőies.

Szinonetta25

2018. szeptember 17.

Imádom az illatát! Szerelem első szaglásra! Igazi nőies parfüm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Imádom az illatát! Szerelem első szaglásra! Igazi nőies parfüm.

adri0419

2018. szeptember 14.

Nem igazán szeretem az Avon parfümöket, számomra mindegyik túlságosan egyforma. Na de ez egy csoda. Végre egy olyan illat, ami változatos. Imádom. Mindenkin észreveszem, nagyon finom illat. Főként hidegebb időben használom. Nekem a tartósságával sincs bajom. Szerintem 5ös :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Anettke

2018. szeptember 14.

Nagyon tetszett elsőre, hirtelen a munkahelyem, a Business Life jutott róla eszembe. Melóban mindneki dícsérte, hogy mennyire ütős, de néhány óra múlva már nem igazán érezhető sajnos... Aztán egyszer egy délutáni sétára is ebből fújtam, oda is szintén nagyon passzolt.

Nappalra, munkahelyre, szabadidős tevékenységre is alkalmazható. Nem hivalkodó, szó szerint fincsi! :)))))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Coumarin, Hydroxycitronellal, Lyral, Linalool