Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 799 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: ami2015, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 799 Ft

"A körülötted lévő világ megszűnik. Semmi más nem számít, csak Ti ketten. Egy láthatatlan erő tart össze Titeket. Tagadhatatlan és mágneses vonzalom. Ez maga a csábítás. Úgy terveztük meg ezt a parfümöt, hogy még közelebb hozzon Téged és a kiszemelt férfit. A csábító szeder, a férfi kölniben szintén a szívjegyben található, mágnesesen vonzó pézsma és a vaníliával megbolondított ámbra tartós illata ellenállhatatlanná tesz."

Illatkategória: fás, gyümölcsös

Illatösszetevők: fekete szeder, pézsma, ámbra

Ár: 799 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 500 Ft/db, együtt 900 , Eladó: Frufru3
Állapot: Csak próbált, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 5000 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: készpénz, személyes átvétel Budapesten bárhol

wijen

2018. szeptember 4.

Nem vagyok nagy rajongója az Avonos parfumoknek, de ez kétségkívül nagyon nagyon finom illat! Kellemes krémes, nőies, egytalan nem tolakodó. Lattam, hogy tobben azt irjak nem tartós, hat en nem tudom, rajtam egyértelműen az. Ma az Avonos boltban egy fel cseppett kentem el a csuklomon, majd elmentem bevasarolni, hazajottem tettem-vettem, főztem, 4x mosogattam es meg mindig erzem az illatot a csuklomon!!!!! Sok több tízezres parfüm nem ilyen tartós! Nalam egyértelműen maximalis pontszam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Estrella24

2018. augusztus 29.

Nálam abszolút favorit. Télen-nyáron, mindig. Egyetlen negatívum, hogy nem valami tartós de így is ötcsillagos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Pikvuo

2018. augusztus 17.

Nagyon nagyon tetszik, bár kicsit elegánsabbnak mondanám, mégis szívesen magamra fújom minden nap. A tartóssága nem a legjobb, de még így is megéri többször befújni vele. Nagyon különleges, egyedi illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Csanadivivi

2018. augusztus 15.

Hatalmas szívfájdalmam ennél a parfümnél, hogy egyáltalán nem tartós! Az illatát egyébként imádom, de óránként fújkálhatom magam, hogy valami érződjön :( Talán újra vevős lesz,mert tényleg nagyon jó illata van, de a tartósságán javíthatnának.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

exhocmomento

2018. augusztus 11.

Ajándékba kaptam. Magamtól soha nem rendeltem volna meg, annyira ellentétben áll az illata a személyiségemmel. :D Nekem se nem fás, se nem gyümölcsös, egyszerűen csak édes. Számomra túl édes, fura mód nagyon kiérzem belőle a vaníliát. Viszont elfogyott a parfümöm, így elkezdtem használni, gondolván miért költsek egy újra, amikor egy teljes üveg ott áll a polcomon, amit egy számomra nagyon kedves személy ajándékozott ráadásul.
A tartóssága szerintem kifogástalan, a hajamon még másnap is érzem azt az illatot, amit előző nap a nyakamról összeszedett. Így semmi okom 5 csillagnál kevesebbet adni. Arról sem a termék, sem a megálmodója nem tehet, hogy nem szeretem az ilyen illatokat. El fogom használni.

Ja, és még egy dolog. :D Valamit NAGYON tudhat, aki ezt az illatot tervezte. Ugyanis a mindenféle illatanyagra és aromára extra érzékeny párom, aki az összes eddigi parfümömre csak húzta az orrát, ezt a cuccot csodával határos módon megdicsérte. Úgyhogy lányok, maybe ez egy pasizós parfümnek lett teremtve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Alexandra024

2018. augusztus 10.

Nem szeretem a tipikus "Avon illatú" parfümöket, de ez valahogy más, kevés fújás is elég belőle. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

timcho03

2018. augusztus 6.

Nagyon kellemes, számomra szimplán gyümölcsös illat, bár nem az a megszokott, van ebben az illatban valami elegancia, a végén kis púderes lecsengéssel, de a fás jegyeket én valahogy nem igazán érzem ki rajta. Nem sokkal azután rendeltem meg, ahogy megjelent, imádtam. Most még van egy kicsi az alján, de nem igazán akar elfogyni, mert picit ráuntam, nagyon hétköznapi illattá változott a számomra, magamon már nem is érzem egyáltalán, még szinte a közvetlen kifújást követően sem, bár eleve nagyon gyenge a tartóssága, nem is értem az EDP megnevezést. Nem fogom újra megrendelni és csak a finom illata miatt kap 4*-ot, a tartóssága 2 csillaggal egyenértékű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Mizser1985

2018. augusztus 6.

Nagyon finom illat!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Nagyon finom illat!!

kismadár

2018. augusztus 1.

Nagyon különleges illata van, egyáltalán nem az a tipik Avon illat. Számomra teljesen behatárolhatatlan, van benne valami különleges, sejtelmes... Nagyon fura, de tetszik. Tartós, mély és kedves illat. Nagyon magával ragad, de csak azért adok neki 4 csillagot, mert bár magával visz teljesen, de nem az én illatom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Elizus

Korcsoport: >54
2018. július 28.

Nagy kedvencem lett ez az illat. Szettben érdemes megvenni, mert eléggé túlárazott. Finom, nőies, elegáns, markáns illat, de mégsem tolakodóan fűszeres és tömény. Egyedül a tartósságával van problémám, sajnos nem bír ki egy munkanapot, emiatt levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Coumarin, Hydroxycitronellal, Lyral, Linalool