Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cu2tka-baba, az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Kiszerelés: 250 ml

Miskulancia

2013. április 19.

Nem rég kipróbáltam "baba bőrömre" és azt kell mondjam, hogy élveztem!
Kár, hogy hónapok óta hiánycikk az Avon katalógusaiból...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 19.

Nem rég kipróbáltam "baba bőrömre" és azt kell mondjam, hogy élveztem!
Kár, hogy hónapok óta hiánycikk az Avon katalógusaiból...

kismadár

2012. november 8.

én is magamnak rendeltem, nincs baba a családban :) viszont szeretem a tiszta, puha, 'baba' illatot és volt alkalmam már kipróbálni ezt a testápolót, így természetesen nem csalódtam. megfelelően hidratál és valóban kíméletes. 5/5!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 8.

Cu2tka-baba

2012. szeptember 12.

Most ezt használom, egészen jó. Nem okoz irritációt és kellemes az illata, de túl kevés:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak